FU-CB-H01 UHF RFID-mediese verbruiksartikelkabinet
Hoë-waarde mediese verbruiksgoedere verwys gewoonlik na mediese materiale wat in verskeie spesialiteite gebruik word en direk op die menslike liggaam inwerk, streng veiligheidsvereistes het en relatief hoë waarde het. Dit sluit hoofsaaklik stente, kunsmatige organe, intervensie-katetermateriale, implanteermateriale, anestesiemateriale ens. in. Met die vinnige uitbreiding van hospitaalgroottes toon die toepassingsgebied en hoeveelheid daarvan 'n vinnige groeitrend. In die gesig van die toenemende gebruik van hoë-waarde verbruiksgoedere moet hospitale hulle ook doeltreffend en veilig bestuur, om die verlies van hoë-waarde verbruiksgoedere doeltreffend te voorkom, en dinamiese bestuur sowel as realtyd-bemonstering uit te voer.
- Oorsig
- Spesifikasies
- Kenmerke
- Ander Inligting
- Aanbevole Produkte
Oorsig
Kabinet vir mediese verbruiksgoedere met baie hoë frekwensie RFID, gebaseer op RFID-tegnologie, wat outomaties die voorraad binne die verbruiksgoedekabinet waarneem en die outomatiese registrasie van verbruiksgoed-aanvrae bewerkstellig, wat gerieflik en doeltreffend is. Een medisyne, een kode. Deur baie hoë frekwensie RFID-merkers te gebruik, word 'n unieke identiteits-ID aan elke verbruiksgoed toegeken. Vanaf die stelselinvoer van die verbruiksgoed word die unieke waarde van die merker gekoppel. Tydens gebruik open die verpleegkundige die kabinetdeur deur middel van vingerader-, kaartswiping- of ander metodes. Hulle kan dan direk die verbruiksgoedere neem en die deur toemaak. Die tipe, spesifikasie, hoeveelheid en ander inligting oor die gebruikte verbruiksgoedere word outomaties geregistreer, en die ooreenstemmende afrekeninginligting word na die pasiënt gestuur vir afrekening.
Werkomgewingsvoorwaardes
Die produk is geskik vir hospitaaloperasiekamers, intervensiekamers, ens., en kan ook in toegewyde verbruiksgoedekamers geplaas word.
Veiligheid en beskermingsmaatreëls
Wanneer die toestel nie in gebruik is nie, moet die kragvoorsiening afgeskakel word.
Die toestel is vir vaste gebruik en kan agteraan teen die muur staan.
Die paneel is van geharde glas gemaak. Moet dit nie met gewig of skerpe voorwerpe slaan nie.
Behalwe vir onderhoudspersoneel, word niemand anders toegelaat om die boonste onderhoudspaneel oop te maak nie.
Hou die toestel skoon en goed geventileer.
Spesifikasies
| Hoofkasparameters | |
| Voorkomafmetings: | 835 mm (L) * 560 mm (B) * 1950 mm (H) |
| Verpakkingafmetings: | 935 mm (L) * 660 mm (B) * 2150 mm (H) |
| Bedryfstelsel: | Windows 7 |
| CPU-konfigurasie: | Intel Core i5 |
| Prestasiekonfigurasie: | DDR3/4G werkgeheue; 500G meganiese hardeskyf / 120G vaste-toestand skyf |
| Vertoon skerm: | 14-duim kapasitiewe aanraakskerm; Resolusie: 1920*1080 |
| Netwerk-koppelvlak: | LAN (RTL 8111E Gigabit-netwerkkar) |
| Ander koppelvlakke: | USB2.0*3 |
| Funksionele modules: | QR-kode-lesing, vingerader, hoëfrekwensiekaart, kaartdruk (opsioneel) |
| RFID-module: | Ingeboude ThingMagic vierkanaal-module |
| RFID-werkfrekwensie: | 902 MHz tot 928 MHz |
| Meermerk-herkenning: | Meermerk-anti-botsing, meer as 300 merke (dit word aanbeveel om ongeveer 150 merke gelykmatig te gebruik). |
| Kas Materiaal: | 1,2 mm verdikte koolstofstaalplaat; Geïmporteerde plastiekakrielsuur-metaal LV6061 |
| Oppervlakbehandeling: | Blyspul-poederverf |
| Skermingsvermoë: | ≤5 cm |
| Kragvoorsiening: | WK 200 V ±10% |
| Kragverbruik: | ≤80W |
| Gewig: | 110kg |
| Parameters van aanvullende kabinet | |
| Komunikasiekoppelvlak: | Seriële poort 232/RG45 (verbind met die hoofkabinet) |
| Funksionele modules: | Vingerven-, hoëfrekwensiekaart |
| RFID-module: | Ingeboude ThingMagic vierkanaal-module |
| RFID-werkfrekwensie: | 902 MHz tot 928 MHz |
| Meermerk-herkenning: | Meermerk-anti-botsing, meer as 300 merke (dit word aanbeveel om ongeveer 150 merke gelykmatig te gebruik). |
| Kas Materiaal: | 1,2 mm verdikte koolstofstaalplaat; Geïmporteerde plastiekakrielsuur-metaal LV6061 |
| Oppervlakbehandeling: | Blyspul-poederverf |
| Skermingsvermoë: | ≤5 cm |
| Kragvoorsiening: | WK 200 V ±10% |
| Kragverbruik: | ≤80W |
| Gewig: | 100kg |
Kenmerke

Dit kan hoëwaardige mediese verbruiksartikels stoor, wat vinnige voorraadopname en outomatiese identifikasie en registrasie van in- en uitgaande bewegings uit die kas moontlik maak.
Enige aantal kabinette kan gekombineer en gekonfigureer word, insluitend hoofkabinette en aanvullende kabinette (vensterwyskabinet/konneksiekabinet).
Na die operasie kan die data aan die HIS-stelsel vir fakturering gekoppel word om gemisde fooie te voorkom.
Dit kan die voorraad, gebruik en uitgeputte voorraad-inligting van verbruiksartikels dinamies en in werklike tyd vertoon, en 'n doeltreffende voorsieningsstelsel vir die toepassing, aankoop en aanvulling van verbruiksartikels bewerkstellig.
Deur middel van die sagteware kan vroegwaarskuwing vir naby-vervaldatum, blokkering van verouderde items en bestelnommervolgbeheer bereik word.
Die verslagnavraag vervang perfek die handmatige rekords wat deur departemente bewaar word, en verwesenlik elektroniese natrekbareheid van inligting soos aanvullende verslagdoening en verlies van verbruiksartikels.

Die sykant kan aangepas word met silk-screen-druk en OEM-dienste word voorsien.
Die skuifgleuf-laaikas en hangkas kan tydens gebruik uitgetrek word, wat dit gerieflik maak om verbruiksartikels te neem.
Die bokant van die kas is toegerus met 'n noodgeval-ontsluitingsvenster en onderhoudsvenster.

Die deurraam is vervaardig uit aluminiumprofiel wat deur oksidasie behandel is, wat stewig en duursaam is met 'n aantreklike voorkoms.
Die sekondêre kas bied verskeie maniere om die deur oop te maak, insluitend vingerader-, mediese kaart- of sagtewarebeheer vir die hoofkas.
Elke vlak is toegerus met vier rooster-inligtingsvertoonskerm wat die tipes en inligting van verbruiksartikels in werklike tyd kan vertoon en verpleegsters kan waarsku om dit te neem.
Die vlakbord is toegerus met akrielskyf-oordeelbare verdelings om kategorieë te skei en bestuur te vergemaklik.
Die kasliggaam het 'n deurskynende venster, wat dit gerieflik maak om die gebruik van verbruiksartikels van buite die kas waar te neem.

Die hoofkas is toegerus met 'n QR-kode-skanderder, wat gerieflik is vir die lees van identiteitsinligting vir deuropening-verifikasie of die skandering van die QR-kode van verbruiksartikels vir RFID-datalees in spesiale gevalle (wanneer die RFID-etiket ongeldig is).
Toegerus met 'n 14-duim kapasitiewe aanraakskerm, wat mens-rekenaar-interaksie en prosesbestuur vergemaklik.
'n Opsionele kwitansieprinter is beskikbaar om die data vir rekordhou te druk.
Die sekondêre kasse kan deur die hoofkas beheer en gekaskadeer word om multi-kasbeheer, verenigde dataopsomming en eksterne data-interaksie te bewerkstellig.
Ander Inligting
Grootte En Gewig
Gewig: 150 kg insluitend houtkasverpakking.
Installasie en kommissioneer
Die ultra-hoë-frekwensie mediese verbruiksgoederkas word versend na 'n volledige masjien-toets en verpakking van die hele masjien in 'n houtkas voor versending. Kliënte kan direk die inbedryfstelling- en aanvaardingfase betree sonder installasie.
Strukturele Aanvaarding
Controleer die toebehore op die paklys en verifieer of die verbindings tussen elke toestel normaal is.
Controleer of elke komponent stewig vasgemaak is.
Of alle komponente korrek geïnstalleer is;
Controleer of alle soorte kabels stewig en korrek gekonnekteer is.
Controleer of die skroewe styf vasgedraai is.
Controleer of daar enige harde beskadiging aan die voorkoms van die toestel is.
Daaglikse onderhoud en herstel
1. Voordat u begin, kontroleer die kragvoorsiening en beheerskakelaars. Of die knoppies ensovoorts veilig en betroubaar is.
2. Nadat die krag aangeskakel is, as netwerk-kommunikasie nie tot stand gebring kan word nie, maak asseblief die boonste onderhouddekking oop, kontroleer of die netwerkkabel behoorlik gekoppel is en soek vir die IP-adres deur middel van die Demo. As die sagteware nie oopgemaak kan word nie as gevolg van die situasie waarin die IP-adres wel gevind kan word, kontroleer asseblief of die plaaslike IP-adres en die toestel se IP-adres in dieselfde netwerksegment is.
3. Indien daar enige leesfoute voorkom, kontroleer asseblief of die merkie beskadig is of of die leesafstand te naby is, of of die toestel se krag behoef aangepas te word en of al die antennes aangeskakel is.
4. In geval van enige onreëlmatigheid met die toestel, druk onmiddellik op die noodskakelaar en kontroleer die werkingstoestand van alle dele van die toestel. Indien u dit nie self kan oplos nie, moet u onmiddellik kontak met die naverkoopdepartement van die toestel aan gaan.
5. Die toestel is vir 'n lang tydperk nie gebruik nie. Die kragvoorsiening moet afgeskakel word.
7. Vervoer en berging
7.1 Vervoer en vereistes
Dit is geskik vir vervoermodusse soos spoorweë, snelweë, lugvaart en waterweë.
Indien die produkte met toegewyde voertuie vervoer word, kan skumverpakking gebruik word. Vir logistieke vervoer word houtkratte vir verpakking gebruik.
Youdaoplaceholder3 Kan regop geplaas word, nie onderstebo nie;
Ontpakkingsgereedskap: platkop-skroewedraaier + hamer
Veiligheidswaarskuwing: Die ysterplate by die houtkasvoegings is skerp. Moet versigtig wees om nie daaraan te beskadig nie!!
7.2 Stoorvereistes
Hou die deur toe tydens stoor om reënwateruitvloeiing te voorkom.
Geen voorwerpe mag op die voorste kant gestapel word nie.
Die omgewing moet koel en droog wees, met 'n temperatuur wat nie 50 ℃ oorskry nie.
Verpakkingslys
| Naam | Eenheid | Hoeveelheid | Aantekeninge |
| Mediese verbruiksartikelkabinet | Taiwan | 1 | Hoofkabinet/Tweedekabinet |
| Kragkabel | Die wortel | 1 | |
| Noodsluitingsleutel | Die | 2 |