Arca UHF RFID ad consumptibilia medica FU-CB-H01
Consummata medica pretiosa generaliter ad materias medicas referuntur quae in variis specialitatibus utuntur et directe in corpus humanum agunt, quae exigunt stricta praesidia salutis, et quae sunt pretio relativus altiore. Hae praecipue includunt stentia, organa artificialia, materiales catheterum interventionum, materiales implantorum, materiales anesthetica, etc. Cum celeriter augeatur magnitudo hospitalium, ambitus usus et quantitas eorum tendunt ad celerem incrementum. Ob crescentem usum consummatum pretiosorum, hospitalia etiam efficiendam habent gestionem eorum efficacem et tutam, ut perditam consummatum pretiosorum efficaciter praeveniant, et gestionem dynamicam ac supervisionem realis temporis exerceant.
- Conspectus
- Specificationes
- Eigenschaften
- Aliqua Informationes
- Producta Commendata
Conspectus
Armarium medicamentorum consumptibilium ultra-altae frequentiae RFID, quod, fundatum in technologia RFID, automatico sensu interni inventarii armarii consumptibilium efficit automaticam notam requisitionis consumptibilium, quae est commoda et efficax. Unum medicamentum, unum codicem. Per usum taggum ultra-altae frequentiae RFID, identitas unica ID unicuique consumptibili attribuitur. Ab introitu systematis consumptibilis, valor unicus taggi vincitur. Cum utitur, infermarius ostium armarii per venas digitales, per cardinem terens, etc. aperit. Directe consumptibilia sumere et ostium claudere potest. Typus, specificatio, quantitas, et alia informationes de consumptibilibus usitatis automatico notantur, et informationes correspondentes de solutione ad patientem pro solutione mittuntur.
Conditiones ambientis operativae
Productum aptum est ad salas operationum hospitalium, ad salas interventionum, etiam in salis consumptibilium specialibus collocari potest.
Mensurae securitatis et protectionis
Cum apparatus non utitur, subtrahenda est copia electrica.
Apparatus ad usum fixum est et ad parietem posticam inclinari potest.
Tabula ex vitro temperato confecta est. Non percutienda est gravitate nec rebus acutis.
Praeter personalem qui curam agit, nemo alius patere potest tabulam superiorem pro cura aperire.
Apparatum tene purum et bene ventilatum.
Specificationes
| Parametri arcae principalis | |
| Dimensiones externae: | 835 mm (long.) × 560 mm (lat.) × 1950 mm (alt.) |
| Dimensio Empaquetandi: | 935 mm (long.) × 660 mm (lat.) × 2150 mm (alt.) |
| Systema Operativum: | Windows 7 |
| Configuratio CPU: | Intel Core I5 |
| Configuratio praestantiae: | Memoria operativa DDR3/4 G; discus durus mechanicus 500 G / discus solidus 120 G |
| Propono screen: | monitor capacitivus 14-pollicis; resolutio: 1920 × 1080 |
| Interfacies rete: | LAN (carta rete Gigabit RTL 8111E) |
| Aliae interficies: | USB 2.0 × 3 |
| Moduli functionales: | Scannatio codicum QR, vena digitalis, carta altae frequentiae, impressio titulorum (optio) |
| Modulus RFID: | Modulus ThingMagic quattuor canalium incorporatus |
| Frequencia operativa RFID: | 902 MHz ad 928 MHz |
| Recognitio plurium tag: | Anticollisio plurium tag; plus quam 300 tag (recomendatur uti circa 150 tag aequaliter distributis). |
| Materies Cassette: | placa ex accipitro carbonico crassior 1,2 mm; Plasticum importatum acrylicum et metallum LV6061 |
| Praeparatio Superficiens: | Coating pulvis metallicum |
| Praestatio scutandi: | ≤5 cm |
| Virtus Supple: | CC 200 V ±10% |
| Virtus consummatio: | ≤80W |
| Pondus: | 110kg |
| Parametri armarii auxiliaris | |
| Interfacies Communicationis: | Portus serialis 232/RG45 (connectitur ad armarium principale) |
| Moduli functionales: | Vena digitalis, cardo altius frequens |
| Modulus RFID: | Modulus ThingMagic quattuor canalium incorporatus |
| Frequencia operativa RFID: | 902 MHz ad 928 MHz |
| Recognitio plurium tag: | Anticollisio plurium tag; plus quam 300 tag (recomendatur uti circa 150 tag aequaliter distributis). |
| Materies Cassette: | placa ex accipitro carbonico crassior 1,2 mm; Plasticum importatum acrylicum et metallum LV6061 |
| Praeparatio Superficiens: | Coating pulvis metallicum |
| Praestatio scutandi: | ≤5 cm |
| Virtus Supple: | CC 200 V ±10% |
| Virtus consummatio: | ≤80W |
| Pondus: | 100KG |
Eigenschaften

Potest consumptibilia medica pretiosa servare, permittens cito inventarium sumere et automaticam identificatonem ac notam ingressus et egressus ex horreo.
Quotcumque armaria combinari et configurari possunt, inter quae armaria principalia et auxiliaria (armaria auxiliaria pro ostentatione fenestrali / armaria auxiliaria pro ductibus).
Post operationem, data ad systema HIS transmissionis connecti possunt ut facturatio fiat, vitatis praeterea omissionibus in impensis.
Potest dynamice ostendere inventarium, usum et informationem de deficientibus consumptibilibus in tempore reali, et systema subtilem suppeditationem consumptibilium ad applicationem, emptionem et repletionem efficit.
Per software, praemonitio prope expirationem, interceptio post expirationem et gestio per numerum partis consequi possunt.
Quaerere relatum perfecte locum tenet manuum notarum, quas facultates retinent, et electronicam informationis tractabilitatem efficit, uti de supplementariis relationibus et de consumptis amissis.

Latus potest ad ornatum per serigraphiam personalizari, et servitia OEM praebentur.
Cassettus cum glissando et crux suspensa, cum utuntur, extrahi possunt, ut consumpta capere facile sit.
Summus armarium fenestram habet ad emergentem reserotionem et ad curam.

Tela ostii ex alluminio per oxidationem facta est, quae est firma et diuturna, pulchraque specie.
Armarius secundarius varias methodos aperitionis ostiorum praebet, inter quas venarum digitorum recognitio, carta medica, aut controllo per software armarium principale.
Singulae gradus quattuor tabulas informationis in reticulis habent, quae genera et informationes consumptorum reali tempore ostendunt et infermarios monent ut ea capiant.
Tabula stratificata munita est partibus acrylicis transparendis ad categorias separandas et ad administrandum faciliorem.
Corpus armarii fenestram transparendem habet, ut consumptibilia ab extra observare facile sit.

Armarium principale munitum est lectori codicum QR, qui ad legendam informationem identitatis ad verificandam aperturam ianuae vel ad scannendum codicem QR consumptibilium ad legendos datos RFID in casibus specialibus (cum tabella RFID invalida est) utilis est.
Munitum est schermo tactili capacitivo quattuordecim pollicum, quod interactionem hominis et machinae et administrationem processuum faciliorem reddit.
Impressor recensionum facultativus adhiberi potest ad imprimendos datos ad archivandum.
Armaria secundaria per armarium principale regi et in seriem connexa esse possunt, ut plurium armariorum regio, summarium unicum datum et interactus externus dati efficiantur.
Aliqua Informationes
Magnitudo et Pondus
Pondus: 150 kg, includens confectionem in cista lignea.
Instalatio et Commissio
Arca medicamentorum consumabilium ultraaltae frequentiae mittitur post examen integri apparatus et confectionem totius apparatus in arca lignea antequam mittatur. Clientes statim ad gradum commissionis et acceptationis accedere possunt sine installatione.
Acceptatio Structurae
Adiuncta in elenco impacati inspiciantur et coniunctiones inter singulos apparatus verificentur ut normales sint.
Inspectio utrum singulae partes firmiter fixae sint.
Utrum omnes partes in locis suis installatae sint;
Inspectio utrum omnes genera funiculorum firmiter et recte coniuncta sint.
Inspectio utrum vituli constricti sint.
Inspectio utrum aliqua laesa dura in aspectu apparatus adsint.
Cura cotidiana et reparatio
1. Antequam apparatus incipiat, suppetias electricas et commutatores regulantes inspiciantur. Utrum butones et similia tuta et fida sint.
2. Postquam machina inchoatur, si communicatio per reticulum non institui potest, aperite obtegimentum superius pro custodia, inspiciite utrum cavis reticularis recte connectatur, et quaerite IP per Demo. Si software propter casum ubi IP inveniri potest non aperitur, inspiciite utrum IP locale et IP instrumenti in eodem segmento reticulari sint.
3. Si quaedam lectio praetermissa est, inspiciite utrum tabella laesa sit an distantia lectionis nimis propinqua, utrum vis instrumenti adiustanda sit, et utrum omnes anten-nae accensae sint.
4. Si quae abnormitas in instrumento apparet, statim premite interruptorem urgentem et inspiciite conditionem operis omnium partium instrumenti. Si ipse remedium invenire non potestis, statim ad departamentum post venditionem instrumenti confugite.
5. Si instrumentum diu non usum est, subministratio electrica interrumpenda est.
7. Translatio et conservatio
7.1 Translatio et condiciones
Id aptum est ad modos transportis, ut viae ferratae, viae publicae, aeroplanorum et viarum aquaticarum.
Si producta vehuntur per vehicula specialia, potest adhiberi impacatio ex spuma. Ad transportum logisticum, arcae ligneae ad impacationem utuntur.
Youdaoplaceholder3 statui potest erectum, non inversum;
Instrumenta ad reserandum: scalpellum planum + malleus
Monitio de salute: Laminae ferreae in iuncturis arcae ligneae acutae sunt. Cave ne scindas eas!!
7.2 Requisita ad servandum
Cum servatur, ostium claudendum est, ut pluvia non perfundat.
Nihil permittitur super partem anteriorem accumulari.
Ambiens debet esse frigidus et siccus, temperaturaque non ultra 50℃ ascendere debet.
Index praepediendi
| Nomen | Unitas | Numerus | Notae |
| Arca ad consumibilia medica | TAIWAN | 1 | Arca principalis/Arca secundaria |
| Virtus funiculus | Radix | 1 | |
| Clavis ad seram emergentiam | The | 2 |