FU-ISC-M9 UHF RFID ақылды билеттер шкафы
RFID интеллектуалды билет сақтау шкафы RFID технологиясын, позициялау технологиясын және ақпараттық басқару жүйесін қолданады. Билеттерді, іс-қағаздарды және басқа құжаттарды біркелкі кодтау арқылы олардың қоймаға кіруі мен шығуын тіркеу, сұраныс беру, қор тексеру және нақты уақытта позициялау арқылы құжаттарды нақты уақытта бақылау мен дәл позициялау сияқты тереңірек басқаруды қамтамасыз етеді.
- Шолу
- Сәйкестіктер
- Құрылымдық ерекшеліктері
- Қолдану
- Ұсынылатын өнімдер
Шолу
Өнімнің ерекшеліктері
Шкаф өзіндік әзірленген соқтығысуға қарсы алгоритмдік технологиясы бар RFID құрылғысымен жабдықталған. Ол шкаф ішіндегі квитанциялар мен құжаттарды уақыттың өзінде автоматты түрде санауға және растауға мүмкіндік береді және деректерді артқы серверге жібереді. Ол қолжетімділік пен қайтару жазбаларын уақыттың өзінде көрсетеді, осылайша жазбалар физикалық заттармен 100% сәйкес келетінін қамтамасыз етеді.
Құжат орналасуы функциясы
Шкафта ішкі билет орналасуын анықтайтын сенсорлық құрылғы орнатылған. Шкаф ішіндегі құжаттарды алу немесе салу керек болғанда, ол құжаттардың қазіргі орналасуын автоматты түрде анықтап, орналастырады және дыбыстық пен көрнекі нұсқаулар береді. Сонымен қатар, құжаттарды іздеуге және орналастыруға қолданылады, ол құжаттарды алуға ыңғайлылық қамтамасыз етеді.
Орналасу деректерін байланыстыру
Шкафта орналасу логикасын анықтау функциясы орнатылған. Билл құжаттарын салу операциясын орындаған кезде, нақты уақыттағы орналасу осы билл деректерімен байланыстырылады және тор көздің қазіргі сақтау жағдайы анықталады. Шкафтағы бос орындар саны мен сақталған заттардың мөлшері нақты уақытта көрсетіледі.
Қауіп сигналы/еске салу функциясы
Шкафқа тревога/есініп қою функциясы орнатылған, бұл функция тордың қазіргі сақтау жағдайын анықтайды және сәйкес дыбыстық және жарықтық нұсқаулар береді. Егер жүйе өзін-өзі тексерген кезде қоймадағы деректердің қарама-қайшылығын тапса, тревога береді.
Системдық функция
| Системдық функция | Функцияны таныстыру |
| Адам-компьютер әрекеттесу интерфейсі | Шкафтың есігіне 12,1 дюймдық LCD тачскрин орнатылған, оны жүйе интерфейсі арқылы басқаруға және әрекеттестіруге болады; файлдарды сақтау және есікті ашу журналының жазбаларын қарауға болады. |
| Жүйе басқару платформасы | Жүйе шкаф есігінің (ашылуы мен жабылуы) әрекеттерін нақты уақытта бақылап, жазып отырады; операцияны растайды, уақытты, файлдардағы өзгерістерді және т.б. артқы басқару платформасы арқылы жазып отырады. |
| Кіру контролі картасын оқитын оқығыш | Кіру контролі RFID карталарындағы ақпаратты оқу үшін қолданылады; бұл есікті ашу шарттарының бірі болып табылады. |
| Құпия сөзді енгізіп, блоктан шығару | Пайдаланушылар шкафтың есігінің қосу/өшіру паролін орнатуға болады. Тексеру сәтті өткеннен кейін шкафтың есігі ашылады. |
| Саусақ ізін жинау және тану | Пайдаланушының саусақ ізі саусақ ізін жинағыш арқылы анықталады және шкафтың есігін ашу үшін тексеріледі. Шкафтың есігі дауыстық нұсқау бойынша тартқышты тартып ашылады. |
| Шкафтың есігін ашу және жабу басқаруы | Негізгі басқарушы қойылған пароль, кіруге рұқсат беретін карта және саусақ ізін толық тексеру арқылы файлдық шкафтың есігін ашу/жабуын басқарады және орнатылған комбинациялық есік ашу/жабу ережелеріне сәйкес қосу/өшіру басқарушысына қосу/өшіру сигналын шығарады. |
| Нақты уақытта бақылау және қорларды есепке алу | Негізгі басқарушы құрылғы RFID оқу-жазу басқарушысы арқылы есептік шкафтағы белгілер бойынша ретті түрде қор тексерісін жүргізеді және шкафтың есігі жабылған кезде дереу қор тексерісін жүргізеді. Сонымен қатар, ол қор туралы ақпаратты нақты уақытта сақтайды және оны артқы басқару жүйесіне жүктейді. |
| Қашықтан қор тексерісі | Пайдаланушы артқы басқару жүйесі арқылы негізгі басқарушы құрылғыға қор тексерісі туралы нұсқау береді. Нұсқау алғаннан кейін негізгі басқарушы құрылғы дереу қор тексерісін жүргізеді және қор туралы ақпаратты артқы басқару жүйесіне қайтарып береді. |
| Құжат орналасуы функциясы | Ағымдағы файлды іздеу/орналастыру күйі позициялау сенсоры құрылғысы арқылы автоматты түрде анықталады. Файлдың орны индикатор жарығы арқылы анықталады (солға-оңға қате 1 см), ал орналасу деректері логикалық функцияға сәйкес байланыстырылады. |
| Ток өшірілген кездегі деректерді жазу | Файлды орналастыру процесі кезінде қуаттың өшірілуі сәтіндегі ағымдағы орын жазылады. Қуат қалпына келгеннен кейін оқу құрылғысы орналасуын анықтау үшін іске қосылады. |
| Файл қойма шкафының сыйымдылығы | Файл қойма шкафы 100% дәлдікпен кемінде 2 000 құжатты анықтай алады. Құжаттар файлдық қапшықтарға салынады және олардың қалыңдығы тұрақты емес. |
| Дыбыстық және жарық/қоңыраулы ескертпе | Шкаф ішіндегі бөлмелердің жағдайын анықтау және естілетін мен көрінетін ескертпелер беру. Егер жүйе өзін-өзі тексерген кезде қор мәліметтері үйлесімсіз болса, мамандандырылған қоңырау құрылғысы арқылы қоңырау дыбысы іске қосылады. |
| Қалалық электр желісінен электр энергиясын алу функциясы | Қосымша трансформатор қоспай-ақ қалалық электр желісінен тікелей жұмыс істеуге болады. |
Сәйкестіктер
| Жоба | Көрсеткіш |
| Өлшемі | 1830*1100*320 мм (талапқа сай өзгертуге болады) |
| Кеңістіктік орналасу | Ені 1206 мм және етаждар арасындағы арақашықтығы 6 мм болатын 6 сақтау етажы бар |
| Максималдық сақтау сыйымдылығы | қабатына 200 дана, шкафына 1200 дана |
| Қоректендіру көзі | Қала электр желісінен электр энергиясын алу |
| Қоймадағы тауарларды есепке алу әдісі | RFID арқылы тауарларды есепке алу |
| RFID жұмыс істеу жиілігі | 920–925 МГц (Қытайдың стандарты) |
| Ауа арқылы интерфейс стандарты | ISO/IEC 18000-6C (EPC C1G2) |
| Коммуникациялық интерфейс | RJ45 желілік порты, RS485 немесе RS232 |
| Қуаттандыру интерфейсі | AC200 В, IEC стандарттық электр розеткасы |
| Жұмыс істеу ортасының талаптары (ылғалдылық, температура) | 10%–90%, –20℃–+60℃ |
| Басқалар | Төменгі жағындағы дөңгелектер |
Құрылымдық ерекшеліктері
Құрылымдық процесстер әскери деңгейдегі өндіріс стандарттарын қолданады, сондықтан олар қауіпсіз және сенімді. Тұтынушылардың талаптарын қанағаттандыру үшін әрбір құрылымдық деталь бойынша терең дизайн-талдау жүргізіледі.
1. Шкафтың ішкі қабатты тақталарының арасындағы қашықтық 5 мм немесе 10 мм болуы мүмкін; талапқа қарай тиісті түрде құрылуы мүмкін.
2. Жоғары сапалы қалыңдалған болат пластинкалар (1,5–2,0 мм), қаттылығы жоғары және сапасы сенімді;
3. Күшейтілген ұрғышқа қарсы құрылғы, қауіпсіз және сенімді;
4. Қауіпсіз, фосфорсыз электростатикалық порошкалық бояу, тұрақтылығы жоғары;
5. Төменгі бөлігі ыңғайлы көшіру үшін универсалды дөңгелектермен жабдықталған.
6. Тұрақты орналасуын қамтамасыз ету және аударылуын болдырмау үшін төменгі бөлігіне бекіту құрылғысын орнатыңыз.

Қолдану
Бұл өнім қызметкерлердің куәліктерін стандартты түрде басқару қажет болатын үкіметтік органдар, мемлекеттік мекемелер, кәсіпорындар, қаржылық компаниялар және басқа да орындар үшін қолайлы.