- Шолу
- Сәйкестіктер
- Ұсынылатын өнімдер
Шолу
● Кең горизонтальды сәулелену бұрышы — 90°
● IP66 деңгейіндегі суға төзімділік
● RoHS стандарттарына сәйкес
Сәйкестіктер
Электрлік сипаттамалары
| Модель | RFA915-9R40-2 |
| Жиілік диапазоны ((MHz) | 902-928 МГц |
| Жеңісті | 9 дБи |
| VSWR | ≤1.3 |
| 3 дБ сәулелену диаграммасының ені, H-жазықтығы | 90° |
| 3 дБ Сәулелену ені, E-жазықтығы | 90° |
| Поляризация | Оң шеңберлі немесе сол шеңберлі |
| Осьтік қатынас | <1.7 |
| Алдыңғыдан артқыға қатынасы | ≥20 дБ |
| Максималды енгізу шакты | 100 Ватт |
| Импеданс | 50 Ω |
| Құрлық азайту | Тұрақты ток жерленген |
Механикалық сипаттамалары
| Қосылма | N-әйелдік немесе тапсырыс бойынша жасалған |
| Қабырға | L тәрізді кронштейн немесе X1 немесе X2 кронштейн (құйма) |
| Антеннаға салыстыру мәліметтері | 260×260×33,5 мм |
| Салмағы | 1.2 кг |
| Радом материалы | Ультракүлгін сәулелерден қорғалған ABS |
| Орнату мачтасының диаметрі | Ø40–Ø60 мм |
| Жұмыс шамамен температура | –40° C – +65° C |
| Стандарттік ветер жылдамдығы | 216 км/сағ |