- Шолу
- Сәйкестіктер
- Ұсынылатын өнімдер
Шолу
RAF915-320 ақылды ретейл, тоңазытқыштарды басқару, активтерді басқару және зергерлік бұйымдарды басқару сияқты сценарийлерде кеңінен қолданылады.
Сәйкестіктер
| Электрлық көрсеткіштер | |
| Жиілік диапазоны | 902-928 МГц |
| Жеңісті | -10 дБи |
| Поляризациялық режим | Дөңгелек поляризация |
| Жолдаушы волна нисабы | 1,8 немесе одан төмен |
| Алдында және кейінгі қатынас | 20 немесе одан көп |
| Импеданс | 50 Ω |
| Максималды енгізу шакты | 50 Вт |
| Құрлық азайту | DC Жерге қосу |
| Түйіспе түрі | SMA отырғызуы |
| Механикалық көрсеткіштер | |
| Антеннаның өлшемі | 320×320×6 мм |
| Антеннасының таза салмағы | 0,6 кг |
| Қаптама өлшемі | 33×33×3 см |
| Антенналың жалпы салмағы | 0.8Кг |
| Антенна қаптамасының материалдық құрамы | PVC |
| Антенна қаптамасының түсі | қара |
| Жұмыс температурасы | -20-55℃ |