- Gainberri
- Espezifikazioak
- Gomendatutako produktuak
Gainberri
UHF RFID aplikazioetarako antena orokorra da, irabazia handia eta VSWR baxua dituena.
Antena konpaktua eta artistikoa da, eta bere bikoitzeko ura-erresistentea den diseinuagatik (gasket eta silikona) eta gorputzaren sendotze-horma dela eta, ingurune gogor guztietarako egokia da.
UHF RFID aplikazioetarako egokia da, adibidez sarrerako babesa, biltegi-kudeaketa, logistika eta erretailuko artikulu-kudeaketa.



Neurria

VSWR

Bihurtzea

Izpi-eragineko irudia

Sarrera-portua-1, zabalduko diren parametroak

Espezifikazioak
Espesifikazio elektrikoak
| Modelo bat | RFA915-9DV70 |
| Maiztasun-barrutia (MHz) | 902-928 MHz |
| Bihurtzea | >9 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| 3 dB-ko izpi-zabalera, H-planoa | 70° |
| 3 dB-ko izpi-zabalera, E-planoa | 70° |
| Polarizazioa | Polarizazio lineal bikoitza |
| Hezetasun erlatiboa | 5%~95% |
| Antolamendua | 50Ω |
Espesifikazio mekanikoak
| Konexiora | N-50KFD (N motako emakumezkoa) (sarrera-portu bi) |
| Antenaren dimentsioak | 258×258×56 mm |
| Pisua | 0,91 kg (gabiltzaile gabe) |
| Materiala | Ingeniaritza-plastikoa ASA, Aluminioa |
| Urdarizketa maila | Ip67 |
| Tenperatura estirea | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Ekintzako Temperatura | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Kolorea | Ivori-zuria |