- Prezentare generală
- Specificații
- Produse recomandate
Prezentare generală
Este o antenă generală pentru aplicații UHF RFID, cu câștig ridicat și VSWR scăzut.
Antena compactă și estetică este potrivită pentru toate tipurile de medii severe, datorită designului său dublu impermeabil, cu garnitură și silicon, precum și a nervurilor de întărire ale carcasei.
Este potrivită pentru aplicații UHF RFID, cum ar fi controlul accesului la intrări, gestiunea depozitelor, logistica și gestionarea articolelor în comerțul cu amănuntul.



Dimensiune

VSWR

Câștig

Diagramă de radiație

Port de intrare-1 – parametri de dispersie

Specificații
Specificații electrice
| Model | RFA915-9DV70 |
| Intervalul de frecvență ((MHz) | 902-928MHz |
| Câștig | >9 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| lățime de bandă la -3 dB, plan orizontal (H-Plane) | 70° |
| lățime de bandă la -3 dB, plan vertical (E-Plane) | 70° |
| Polarizare | Polarizare liniară duală |
| Umiditatea relativă | 5%~95% |
| Impedanță | 50Ω |
Specificații mecanice
| Conector | N-50KFD (conector N femelă) (două porturi de intrare) |
| Dimensiunea antenei | 258 × 258 × 56 mm |
| Greutate | 0,91 kg (fără suport) |
| Material | Plastic tehnic ASA, Aluminiu |
| Nivel de impermeabilitate | IP67 |
| Temperatură de stocare | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Temperatură de funcționare | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Culoare | Ivoriu-alb |