- Genel Bakış
- Teknik Özellikler
- Önerilen Ürünler
Genel Bakış
Yüksek kazanç ve düşük VSWR değerine sahip, genel amaçlı bir UHF RFID antenidir.
Kompakt ve estetik tasarımıyla contalı ve silikonlu çift su geçirmez yapıya ve kabukta yer alan güçlendirme kaburgalarına sahip olduğu için tüm türde zorlu ortamlara uygundur.
Giriş kontrolü, depo yönetimi, lojistik ve perakende ürün yönetimi gibi UHF RFID uygulamaları için uygundur.



Boyut

VSWR

Kazanç

Radyasyon deseni

Giriş bağlantı noktası-1 Dağılım parametreleri

Teknik Özellikler
Elektriksel özellikler
| Model | RFA915-9DV70 |
| Frekans aralığı ((MHz) | 902-928MHz |
| Kazanç | >9 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| 3 dB Işın Genişliği, H-Düzlemi | 70° |
| 3 dB Işın Genişliği, E-Düzlemi | 70° |
| Polarizasyon | Çift Doğrusal Polarizasyon |
| Bağıl Nem | 5%~95% |
| İmpedans | 50Ω |
Mekanik Özellikler
| Konektör | N-50KFD (N Tipi Dişi) (İki giriş bağlantı noktası) |
| Antena Boyutu | 258×258×56 mm |
| Ağırlık | 0,91 kg (bağlantı parçası dahil değil) |
| Malzeme | Mühendislik Plastiği ASA, Alüminyumlar |
| Su geçirmezlik Seviyesi | IP67 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40℃~+85℃ |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃~+85℃ |
| Renk | Fildişi beyazı |