- Oorsig
- Spesifikasies
- Aanbevole Produkte
Oorsig
Dit is 'n algemene antenna vir UHF RFID-toepassings met hoë wins en lae VSWR.
Die kompakte en artistieke antenna is geskik vir alle soorte streng omgewings as gevolg van sy dubbele waterdigte ontwerp met 'n pakking en silikoon sowel as versterkingsribbe van die dop.
Geskik vir UHF RFID-toepassings soos ingangbewaking, werfbestuur, logistiek en kleinhandelartikelbestuur.



Dimensie

VSWR

Versterking

Stralingspatroon

Invoerpoort-1 Verspreidingsparameters

Spesifikasies
Elektriese spesifikasies
| Model | RFA915-9R70 |
| Frekwensiegebied (MHz) | 902–928 MHz (EU-frekwensie is opsioneel) |
| Versterking | >9 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| 3 dB-straalwydte, H-vlak | 70° |
| 3 dB straalwydte, E-vlak | 70° |
| Polariteit | Sirkelvormig |
| Relatiewe humiditeit | 5%~95% |
| Impedansie | 50Ω |
Meganiese spesifikasies
| Koppeling | N-50KFD (tipe N vroulik) |
| Antenne Afmeting | 258 × 258 × 56 mm |
| Gewig | 0,91 kg (sonder beugel) |
| Materiaal | Ingenieurskunsplastiek ASA, Aluminium |
| Waterdichte vlak | Ip67 |
| Stire-temperatuur | -40℃~+85℃ |
| Bedryfstemperatuur | -40℃~+85℃ |
| Kleur | Ivoor-wit |