- Prehľad
- Špecifikácie
- Odporúčané produkty
Prehľad
Je to všeobecná anténa pre UHF RFID aplikácie s vysokým ziskom a nízkym koeficientom stojacej vlny (VSWR).
Kompaktná a esteticky pôsobiaca anténa je vhodná pre všetky typy náročných prostredí vďaka dvojitému vodotesnému dizajnu s tesniacou podložkou a kremíkovou gumou, ako aj posilneným rebrom na plášti.
Je vhodná pre UHF RFID aplikácie, napríklad pre kontrolu pri vstupe, správu skladov, logistiku a správu položiek v maloobchode.



Rozmer

VSWR

Zisky

Radiačný diagram

Vstupné rozhranie – 1, rozptylové parametre

Špecifikácie
Elektrické špecifikácie
| Model | RFA915-9R70 |
| Frekvenčný rozsah ((MHz) | 902–928 MHz (frekvencia pre EÚ – voliteľná) |
| Zisky | >9 dBiC |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| šírka lúča pri 3 dB, rovina H | 70° |
| Šírka lúča pri úrovni –3 dB, rovina E | 70° |
| Polarizácia | Kruhové |
| Relatívna vlhkosť | 5%~95% |
| Impedancia | 50Ω |
Mechanické špecifikácie
| Konektor | N-50KFD (typ N so zásuvkou) |
| Rozmery antény | 258 × 258 × 56 mm |
| Hmotnosť | 0,91 kg (bez upevňovacieho kĺbu) |
| Materiál | Technický plast ASA, hliník |
| Vodotesná úroveň | IP67 |
| Teplota stierky | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Prevádzková teplota | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Farba | Slonovinovo-biela |