- Огляд
- Технічні характеристики
- Рекомендовані товари
Огляд
Це загальна антена для застосувань UHF RFID із високим коефіцієнтом підсилення та низьким КСВ.
Компактна й естетична антена підходить для різноманітних складних умов експлуатації завдяки подвійному водонепроникному виконанню (прокладка та силікон) та підсиленим ребрам жорсткості корпусу.
Підходить для застосувань UHF RFID, зокрема охорони входів, управління складами, логістики та управління товарними одиницями в роздрібній торгівлі.



Розмір

VSWR

Посилення

Діаграма спрямованості випромінювання

Вхідний порт — 1, параметри розсіювання

Технічні характеристики
Електричні специфікації
| Модель | RFA915-9R70 |
| Діапазон частот ((MHz) | 902–928 МГц (частота ЄС за бажанням) |
| Посилення | >9 дБі |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| ширина діаграми спрямованості на рівні –3 дБ у горизонтальній площині (H-площина) | 70° |
| Ширина діаграми спрямованості на рівні –3 дБ, площина E | 70° |
| Поляризація | Круглий |
| Відносна вологість | 5%~95% |
| Імпеданс | 50Ω |
Механічні характеристики
| Роз'єм | N-50KFD (тип N, гнізда) |
| Розміри антени | 258 × 258 × 56 мм |
| Вага | 0,91 кг (без кріплення) |
| Матеріал | Інженерний пластик ASA, алюміній |
| Рівень водостійкості | IP67 |
| Температура сховища | -40 °C ~ +85 °C |
| Робоча температура | -40 °C ~ +85 °C |
| Колір | Слонова кістка — білий |