- Overzicht
- Specificaties
- Aanbevolen producten
Overzicht
Het is een algemene antenne voor UHF RFID-toepassingen met hoge winst en lage VSWR.
De compacte en esthetisch afgewerkte antenne is geschikt voor allerlei zware omgevingen dankzij het dubbele waterdichte ontwerp met pakking en siliconen en de versterkingsribben van de behuizing.
Geschikt voor UHF RFID-toepassingen, zoals toegangscontrole, magazijnbeheer, logistiek en artikelbeheer in de detailhandel.



Afmeting

VSWR

Versterking

Stralingspatroon

Ingangspoort-1 verstrooiingsparameters

Specificaties
Elektrische specificaties
| Model | RFA915-9R70 |
| Frequentiebereik ((MHz) | 902–928 MHz (EU-frequentie optioneel) |
| Versterking | >9 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| 3 dB bundelbreedte, H-vlak | 70° |
| 3 dB bundelbreedte, E-vlak | 70° |
| Polaritatie | Cirkelvormig |
| Relatieve luchtvochtigheid | 5%~95% |
| Impedantie | 50Ω |
Mechanische specificaties
| Verbindingsstuk | N-50KFD (type N-vrouwelijk) |
| Antenne afmetingen | 258 × 258 × 56 mm |
| Gewicht | 0,91 kg (zonder beugel) |
| Materiaal | Technisch kunststof ASA, aluminium |
| Waterdicht niveau | IP67 |
| Stire-temperatuur | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Kleur | Ivoorwit |