- Oorsig
- Spesifikasies
- Aanbevole Produkte
Oorsig
Produk Oorsig
902-928MHz
Wins: 3 dBi
Sirkulêre polarisasie
Afmetings: 250 × 110 × 1 mm
Produktoepassing
RFID-logistieke volg
Magasyn-toepassing
Toegangsbeheerstelsel
Kledingbestuur
Spesifikasies
| Elektriese indikatore | |
| Frekwensie reeks | 902-928MHz |
| Versterking | 3dBi |
| Klepswydte | Hor: 110° Ver: 55° |
| Polarisasie modus | Sirkulêre polarisasie |
| Spanningsstaande Golfverhouding | ≤1.5 |
| Verhouding voor-en-na | ≥20 |
| Impedansie | 50Ω |
| Maksimum Invoerkrag | 50W |
| Bliksembeveiliging | DC-aarding |
| Sooltipe | SMA |
| Meganiese Aanduiders | |
| Antennegrootte | 250 × 110 × 1 mm |
| Netog van die antenne | 0.2KG |
| Verpakkingsgrootte | - |
| Bruto gewig van die antenne | 0.5KG |
| Materiaal van die antenne-omhulsel | PCB's |
| Kleur van die antenne-omhulsel | swart |
| Werktemperatuur | -40-70℃ |