- Przegląd
- Specyfikacje
- Polecane produkty
Przegląd
Jest to ogólnego przeznaczenia antena do zastosowań UHF RFID o wysokim wzmocnieniu i niskim współczynniku odbicia (VSWR).
Kompaktowa i estetyczna antena jest odpowiednia do pracy w różnego rodzaju trudnych warunkach środowiskowych dzięki podwójnemu zabezpieczeniu przed wodą – uszczelce i silikonowi oraz wzmacniającym żebram obudowy.
Przeznaczona do zastosowań UHF RFID, takich jak systemy kontroli dostępu, zarządzanie magazynem, logistyka oraz zarządzanie towarami w handlu detalicznym.



Wymiary

VSWR

Zysk

Wzorzec promieniowania

Port wejściowy – 1, parametry rozpraszania

Specyfikacje
Specyfikacje elektryczne
| Model | RFA915-9R70 |
| Zakres częstotliwości (mhz) | 902–928 MHz (częstotliwość UE opcjonalna) |
| Zysk | >9 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| szerokość wiązki przy spadku mocy o 3 dB, płaszczyzna H | 70° |
| Szerokość wiązki 3 dB, płaszczyzna E | 70° |
| Polaryzacja | Okrągły |
| Wilgotność względna | 5%~95% |
| Impedancja | 50Ω |
Specyfikacje mechaniczne
| Złącze | N-50KFD (gniazdo typu N, żeńskie) |
| Wymiar anteny | 258×258×56 mm |
| Waga | 0,91 kg (bez uchwytu) |
| Materiał | Inżynieryjny tworzywo sztuczne ASA, aluminium |
| Poziom Ochrony Przed Wodą | IP67 |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃ |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃ |
| Kolor | Biały kremowy |