- ຄຳອະທິບາຍໂດຍຫຍໍ້
- ສະເພັດ
- ຜະລິດຕະພັນທີ່ແນະນຳ
ຄຳອະທິບາຍໂດຍຫຍໍ້
ມັນເປັນອາເanttີນາທົ່ວໄປສຳລັບການນຳໃຊ້ UHF RFID ທີ່ມີການເພີ່ມຂຶ້ນສູງ ແລະ VSWR ຕ່ຳ.
ອາເanttີນາທີ່ມີຂະໜາດເລັກ ແລະມີຮູບແບບທີ່ງາມ ເໝາະສຳລັບສະພາບແວດລ້ອມທີ່ຮຸນແຮງທຸກປະເພດ ເນື່ອງຈາກການອອກແບບກັນນ້ຳສອງຊັ້ນດ້ວຍ Gasket ແລະ ໄມ້ສິລິໂຄນ ແລະ ມີແຖວເສີມຄວາມແຂງແຮງຢູ່ໃນຕົວເຄືອບ.
ເໝາະສຳລັບການນຳໃຊ້ UHF RFID ເຊັ່ນ: ການຄວບຄຸມການເຂົ້າ-ອອກ, ການຈັດການສາງ, ການຈັດສົ່ງ ແລະ ການຈັດການສິນຄ້າໃນຮ້ານຄ້າ.



มิติ

VSWR

ຮັບ

ຮູບແບບການລົ້ນເຫຼືອ (Radiation pattern)

ທາງເຂົ້າ-1 ພາລາມິເຕີການກະຈາຍ

ສະເພັດ
ຂໍ້ ກໍາ ນົດໄຟຟ້າ
| ຮຸ່ນ | RFA915-9R70 |
| ຂະຫນາດความถี่ (MHz) | 902-928MHz (ຄວາມຖີ່ EU ສາມາດເລືອກໄດ້) |
| ຮັບ | >9dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| ຄວາມກວ້າງຂອງດັ່ງແຖວ 3dB, ແຜນ H | 70° |
| ຄວາມກວ້າງຂອງດຳເນີນການ 3dB, ແຜນ E | 70° |
| ການປ່ອນສະພາບ | ເປັນຮູບໜ້ວຍ |
| ຄວາມຊຸ່ມຊື່ນພີ່ນ້ອງ | 5%~95% |
| ຄວາມຕ້ອງກັນ | 50Ω |
ຄຳແນະນຳເຄື່ອງຍັງ
| ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ | N-50KFD (ປະເພດ N ສຳລັບແມ່ຍິງ) |
| ຂະໜາດອາເanttີນາ | 258×258×56mm |
| ນໍ້າໜັກ | 0.91kg (ໂດຍບໍ່ມີແທັກ) |
| ວັດສະດຸ | ພາສຕິກວິສະວະກຳ ASA, ອາລູມີເນີອຸມ |
| ຟັງ Vinci ທີ່ກັ່ນນ້ຳ | IP67 |
| ອຸນຫະພູມການຕິດຕັ້ງ | -40℃~+85℃ |
| อุณหภูมิการทำงาน | -40℃~+85℃ |
| ສີ | ສີຄ້າງເຂົ້າ-ຂາວ |