- Επισκόπηση
- Προδιαγραφές
- Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
Πρόκειται για μια γενική κεραία για εφαρμογές UHF RFID με υψηλό κέρδος και χαμηλό λόγο στάσιμου κύματος (VSWR).
Η συμπαγής και αισθητικά ελκυστική κεραία είναι κατάλληλη για όλα τα είδη απαιτητικών περιβαλλόντων, λόγω του διπλού υδροστεγούς σχεδιασμού της με προστατευτικό δακτύλιο (gasket) και πολυμερές σιλικόνης, καθώς και των ενισχυτικών πλευρικών ραβδών του περιβλήματος.
Είναι κατάλληλη για εφαρμογές UHF RFID, όπως έλεγχος πρόσβασης σε εισόδους, διαχείριση αποθηκών, λογιστική και διαχείριση αντικειμένων στον χώρο της λιανικής πώλησης.



Διάσταση

VSWR

Κέρδος

Μοτίβο ακτινοβολίας

Θύρα εισόδου-1, παράμετροι σκέδασης

Προδιαγραφές
Ηλεκτρικές προδιαγραφές
| Μοντέλο | RFA915-9R70 |
| Περιοχή συχνοτήτων ((MHz) | 902–928 MHz (συχνότητα ΕΕ, προαιρετική) |
| Κέρδος | >9 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| πλάτος δέσμης 3 dB, επίπεδο H | 70° |
| Πλάτος δέσμης 3 dB, επίπεδο E | 70° |
| Πολαρικοποίηση | Κυκλική |
| Σχετική Υγρασία | 5%~95% |
| Αντίσταση | 50Ω |
Μηχανικές προδιαγραφές
| Συνδετήρας | N-50KFD (θηλυκός τύπος N) |
| Διαστάσεις Αντέννας | 258 × 258 × 56 mm |
| Βάρος | 0,91 kg (χωρίς βάση) |
| Υλικό | Μηχανολογικό πλαστικό ASA, Αλουμίνιο |
| Βαθμός Αντοχής στο Νερό | IP67 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Χρώμα | Ιβουάρ - λευκό |