- Επισκόπηση
- Προδιαγραφές
- Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
Επισκόπηση Προϊόντος
902-928MHz
Κέρδος 3 dBi
Κυκλική πόλωση
Διαστάσεις: 250 × 110 × 1 mm
Εφαρμογή προϊόντος
Παρακολούθηση λογιστικής RFID
Εφαρμογή αποθεματοθήκης
Σύστημα Ελέγχου Πρόσβασης
Διαχείριση ενδυμάτων
Προδιαγραφές
| Ηλεκτρικά Δείκτες | |
| Εύρος συχνοτήτων | 902-928MHz |
| Κέρδος | 3dBi |
| Πλάτος φλαπ | Οριζόντια: 110°, Κατακόρυφα: 55° |
| Τύπος Πόλωσης | Κυκλική πόλωση |
| Αναλογία Στάσιμης Κύματος Τάσης | ≤1.5 |
| Λόγος προ-μετά | ≥20 |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Μέγιστη ισχύς εισόδου | 50W |
| Προστασία από κεραυνό | ΔΕΣ γείωση |
| Τύπος Συνδέσεως | SMA |
| Μηχανικοί Δείκτες | |
| Μέγεθος κεραίας | 250 × 110 × 1 mm |
| Καθαρό βάρος της κεραίας | 0.2 κιλά |
| Μέγεθος Συσκευασίας | - |
| Βρούτο βάρος της κεραίας | 0.5kg |
| Υλικό κάλυμματος κεραίας | Πίνακες PCB |
| Χρώμα κάλυμματος κεραίας | μΑΥΡΟ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40-70℃ |