- ຄຳອະທິບາຍໂດຍຫຍໍ້
- ສະເພັດ
- ຜະລິດຕະພັນທີ່ແນະນຳ
ຄຳອະທິບາຍໂດຍຫຍໍ້
ຂໍ້ມູນທົ່ວໄປຂອງຜະລິດຕະພັນ
902-928MHz
ໄດ້ຮັບ 3dBi
ຂະບວນການຂອງຄວາມຂັ້ນຕອນແບບວົງກົມ
ມີຕົວຕາງ: 250*110*1 ມມ
ການໃຊ້ສິນຄ້າ
ການຕິດຕາມດ້ານຂົນສົ່ງ RFID
ການເຮືອນແຫ່ງການສົ່ງ
ລະບົບຄວບຄຸມການເຂົ້າ-ອອກ
ການຈັດການເຄື່ອງນຸ່ງຫົ່ມ
ສະເພັດ
| ຕົວຊີ້ວັດດ້ານໄຟຟ້າ | |
| ລະດັບຄວາມຖີ່ | 902-928MHz |
| ຮັບ | 3 dBi |
| ຄວາມກວ້າງຂອງປີກ | ແນວນອນ: 110° ແນວຕັ້ງ: 55° |
| ຮູບແບບຂອງຄວາມຂັ້ວ | ຂະບວນການຂອງຄວາມຂັ້ນຕອນແບບວົງກົມ |
| ອັດຕາສ່ວນຄື້ນສຽງວ່າງຂອງໄຟຟ້າ | ≤1.5 |
| ອັດຕາສ່ວນກ່ອນແລະຫຼັງ | ≥20 |
| ຄວາມຕ້ອງກັນ | 50Ω |
| กำลังข้อมูลสูงสุด | 50W |
| ກັນຄວາມຈັກ | ການຕໍ່ດິນ Dc |
| ປະເພດຂໍ້ຕໍ່ | SMA |
| ຕົວຊີ້ບອກທາງກົລະປະກອບ | |
| ຂະໜາດຂອງເອນເຕັນນາ | 250*110*1 ມມ |
| ນ້ຳໜັກສຸດທິຂອງເອນເຕັນນາ | 0.2 ກິໂລກຣາມ |
| ຂະໜາດບັນຈຸ | - |
| ນ້ຳໜັກທັງໝົດຂອງເຄື່ອງຮັບ-ສົ່ງ | 0.5kg |
| ວັດຖຸທີ່ໃຊ້ເຮັດຝາກເຄື່ອງຮັບ-ສົ່ງ | PCB |
| ສີຂອງຝາກເຄື່ອງຮັບ-ສົ່ງ | ດຳ |
| ອຸນຫະພູມເຮັດວຽກ | -40-70℃ |