- Overzicht
- Specificaties
- Aanbevolen producten
Overzicht
Productoverzicht
902-928 MHz
Winning 3 dBi
Circulaire polarisatie
Afmetingen: 250 × 110 × 1 mm
Producttoepassing
RFID-logistieke tracking
Magazijnapplicatie
Toegangssysteem
Kledingbeheer
Specificaties
| Elektrische aanduiders | |
| Frequentiebereik | 902-928 MHz |
| Versterking | 3dBi |
| Klepwijdte | Hor: 110° Ver: 55° |
| Polarisatiemodus | Circulaire polarisatie |
| Spanningsstaandingolferverhouding | ≤1.5 |
| Verhouding voor/na | ≥20 |
| Impedantie | 50Ω |
| Maximaal invoervermogen | 50W |
| Bliksembescherming | DC-aansluiting |
| Soort verbinding | SMA |
| Mechanische indicatoren | |
| Antennegrootte | 250 × 110 × 1 mm |
| Nettogewicht van de antenne | 0.2kg |
| Verpakkingsgrootte | - |
| Brutogewicht van de antenne | 0,5kg |
| Materiaal van de antenneafdekking | PCB's |
| Kleur van de antenneafdekking | zwart |
| Werktemperatuur | -40-70℃ |