- Огляд
- Технічні характеристики
- Рекомендовані товари
Огляд
Огляд продукту
902-928МГц
Коефіцієнт підсилення: 3 дБі
Колова поляризація
Габаритні розміри: 250 × 110 × 1 мм
Применення продукту
Логістичне слідкування за допомогою RFID
Складський застосунок
Система контролю доступу
Управління одягом
Технічні характеристики
| Електричні індикатори | |
| Частотний діапазон | 902-928МГц |
| Посилення | 3dBi |
| Ширина клапана | Горизонтальна: 110°, вертикальна: 55° |
| Тип поляризації | Колова поляризація |
| Коефіцієнт стоячої хвилі напруги | ≤1.5 |
| Співвідношення «до/після» | ≥20 |
| Імпеданс | 50Ω |
| Максимальна вхідна потужність | 50W |
| Захист від лайтнінгу | Заземлення DC |
| Тип з'єднання | SMA |
| Механічні індикатори | |
| Розмір антени | 250 × 110 × 1 мм |
| Маса антени без упаковки | 0.2КГ |
| Розмір упаковки | - |
| Загальна вага антени | 0.5кг |
| Матеріал корпусу антени | ПКБ |
| Колір корпусу антени | чорний |
| Робоча температура | -40-70℃ |