- Przegląd
- Specyfikacje
- Polecane produkty
Przegląd
Przegląd produktu
902-928 MHz
Wzmocnienie: 3 dBi
Polaryzacja kołowa
Wymiary: 250 × 110 × 1 mm
Zastosowanie Produktu
Śledzenie logistyczne za pomocą technologii RFID
Magazynowe zastosowanie
System Kontroli Dostępu
Zarządzanie odzieżą
Specyfikacje
| Wskaźniki elektryczne | |
| Zakres częstotliwości | 902-928 MHz |
| Zysk | 3dBi |
| Szerokość klapki | Poziomo: 110°, Pionowo: 55° |
| Tryb polaryzacji | Polaryzacja kołowa |
| Współczynnik stojących fal napięcia | ≤1.5 |
| Stosunek przed/po | ≥20 |
| Impedancja | 50Ω |
| Maksymalna moc wejściowa | 50W |
| Ochrona przed błyskawicami | Uziemienie prądu stałego |
| Typ połączenia | SMA |
| Wskaźniki mechaniczne | |
| Rozmiar anteny | 250 × 110 × 1 mm |
| Masa netto anteny | 0.2kg |
| Rozmiar opakowania | - |
| Masa brutto anteny | 0.5kg |
| Materiał pokrywy anteny | Płytka krążkowa |
| Kolor pokrywy anteny | czarny |
| Temperatura pracy | -40-70℃ |