- Przegląd
- Specyfikacje
- Polecane produkty
Przegląd
Jest to uniwersalna antena przeznaczona do zastosowań UHF RFID o wysokim wzmocnieniu i niskim współczynniku odbicia (VSWR).
Kompaktowa i estetyczna antena jest odpowiednia do pracy w różnego rodzaju trudnych warunkach środowiskowych dzięki podwójnemu zabezpieczeniu przed wodą – uszczelce i silikonowi oraz wzmacniającym żebróm obudowy.
Przeznaczona do zastosowań UHF RFID, takich jak kontrola dostępu na wejściach, zarządzanie magazynem, logistyka oraz zarządzanie asortymentem w handlu detalicznym.



Wymiary

VSWR

Zysk

Specyfikacje
Specyfikacje elektryczne
| Model | RFA915-6R70 |
| Zakres częstotliwości (mhz) | 860-960 MHz |
| Zysk | >6 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Szerokość wiązki przy poziomie -3 dB, płaszczyzna H | 70° |
| Szerokość wiązki przy poziomie -3 dB, płaszczyzna E | 70° |
| Polaryzacja | Okrągły |
| Wilgotność względna | 5%~95% |
| Impedancja | 50Ω |
Specyfikacje mechaniczne
| Złącze | SMA-50KFD |
| Wymiar anteny | 128×128×20 mm |
| Waga | 0,3 kg (bez uchwytu) |
| Materiał | Inżynieryjny tworzywo sztuczne ASA, aluminium |
| Poziom Ochrony Przed Wodą | IP65 |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃ |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃ |
| Kolor | Biało-słoniowa |