- Prehľad
- Špecifikácie
- Odporúčané produkty
Prehľad
Prehľad produktu
902–928 MHz
Zisk 3 dBi
Kruhová polarizácia
Rozmery: 250 × 110 × 1 mm
Aplikácia produktu
Sledovanie logistiky RFID
Skladové použitie
Systém na kontrolu prístupu
Správa odevov
Špecifikácie
| Elektrické indikátory | |
| Frekvenčný rozsah | 902–928 MHz |
| Zisky | 3dBi |
| Šírka klapky | Horizontálne: 110°, Vertikálne: 55° |
| Polarizačný režim | Kruhová polarizácia |
| Pomer stojatých vĺn napätia | ≤1.5 |
| Pomer predného a zadného lúča | ≥20 |
| Impedancia | 50Ω |
| Maximálna vstupná mocnosť | 50W |
| Ochrana pred bleskom | Zazemnenie DC |
| Typ spojenia | SMA |
| Mechanické ukazovatele | |
| Veľkosť antény | 250 × 110 × 1 mm |
| Hmotnosť antény bez balenia | 0.2kg |
| Veľkosť obalu | - |
| Hmotnosť antény s balením | 0.5kg |
| Materiál krytu antény | PCB |
| Farba krytu antény | čierna |
| Pracovná teplota | -40-70℃ |