- Prehľad
- Špecifikácie
- Odporúčané produkty
Prehľad
Je to všeobecná anténa pre UHF RFID aplikácie s vysokým ziskom a nízkym koeficientom stojacej vlny (VSWR).
Kompaktná a esteticky pôsobiaca anténa je vhodná pre všetky typy náročných prostredí vďaka dvojitému vodotesnému dizajnu s tesniacou podložkou a kremíkovou gumou, ako aj posilneným rebrom na plášti.
Je vhodná pre UHF RFID aplikácie, napríklad pre kontrolu pri vstupe, správu skladov, logistiku a správu položiek v maloobchode.



Rozmer

VSWR

Zisky

Špecifikácie
Elektrické špecifikácie
| Model | RFA915-6R70 |
| Frekvenčný rozsah ((MHz) | 860-960MHz |
| Zisky | >6 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Šírka lúča pri úrovni –3 dB, horizontálna rovina | 70° |
| Šírka lúča pri úrovni –3 dB, vertikálna rovina | 70° |
| Polarizácia | Kruhové |
| Relatívna vlhkosť | 5%~95% |
| Impedancia | 50Ω |
Mechanické špecifikácie
| Konektor | SMA-50KFD |
| Rozmery antény | 128 × 128 × 20 mm |
| Hmotnosť | 0,3 kg (bez upevňovacieho ramu) |
| Materiál | Technický plast ASA, hliník |
| Vodotesná úroveň | IP65 |
| Teplota stierky | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Prevádzková teplota | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Farba | Slonovinovo biela |