- Общ преглед
- Спецификации
- Препоръчани продукти
Общ преглед
Това е универсална антена за UHF RFID приложения с висок коефициент на усилване и нисък коефициент на стояща вълна (VSWR).
Компактната и естетична антена е подходяща за всички видове тежки условия на експлоатация благодарение на двойната ѝ водонепроницаема конструкция с уплътнителна лента и силикон, както и на усилващите ребра на корпуса.
Подходяща е за UHF RFID приложения, като например контрол на достъпа при входовете, управление на складови запаси, логистика и управление на стоки в ритейла.



Размер

VSWR

Усилване

Радиационен модел

Входен порт – 1, параметри на разсейване

Спецификации
Електрически спецификации
| Модел | RFA915-9V70 |
| Обхват на честотата ((MHz) | 902-928 MHz |
| Усилване | >9 dBiC |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| ширина на лъча при 3 дБ, хоризонтална равнина (H-равнина) | 70° |
| Ширина на лъча при 3 dB, E-равнина | 70° |
| Поларизация | Линейна поляризация |
| Относителна влажност | 5%~95% |
| Импеданс | 50Ω |
Механични спецификации
| Конектор | N-50KFD (тип N женски) (един входен порт) |
| Размер на антена | 258 × 258 × 56 мм |
| Тегло | 0,91 кг (без скоба) |
| Материал | Инженерен пластмасов материал ASA, алуминий |
| Ниво на водоустойчивост | IP67 |
| Работна температура | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Работна температура | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Цвят | Слонова кост – бяло |