- Prikaz
- Specifikacije
- Preporučeni proizvodi
Prikaz
To je opća antena za UHF RFID aplikacije s visokim dobićem i niskim VSWR-om.
Kompaktna i umjetnička antena pogodna je za sve vrste teških okolišnih uvjeta zbog svoje dvostruke vodootporne konstrukcije s tesnicom i silikonom i jačanjem rebra školjke.
U skladu s člankom 3. točkom (a) ovog članka, "službenici" su osoblje koje je odgovorno za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustav



Dimenzija

VSWR

Dobit

Zračenje uzorka

Ulazni port-1 - Parametri raspršivanja

Specifikacije
Električne specifikacije
| Model | U skladu s člankom 4. stavkom 2. |
| Četvrtina (m) | 902-928 MHz |
| Dobit | S druge strane, |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| 3dB širina zraka, H-razmer | 70° |
| 3dB širine zraka, E-Plane | 70° |
| Polarizacija | Linearna polarizacija |
| Relativna vlažnost | 5%~95% |
| Impedantnost | 50Ω |
Sljedeći članak
| Konektor | N-50KFD (tip N žena) (jedan ulazni port) |
| Dimenzije antene | 258×258×56 mm |
| Težina | Smanjenje količine |
| Materijal | Inženjering plastike ASA,aluminijum |
| Razina otpornosti na vodu | IP67 |
| Temperatura pomicanja | -40°C ~ + 85°C |
| Radna temperatura | -40°C ~ + 85°C |
| Boja | Bijeli, od ptičice |