- Oversikt
- Spesifikasjoner
- Anbefalte produkter
Oversikt
Det er en generell antenne for UHF RFID-applikasjoner med høy forsterkning og lav VSWR.
Den kompakte og estetiske antennen er egnet for alle typer tøffe miljøer takket være dens dobbelte vannbestandige konstruksjon med pakning og silikon samt forsterkningsribber på skalldelen.
Egnet for UHF RFID-applikasjoner, som inngangsvakt, lagerstyring, logistikk og varestyring i detaljhandel.



Dimensjon

VSWR

Gevinst

Strålingsmønster

Inngangsport–1, spredelsesparametere

Spesifikasjoner
Elektriske spesifikasjonar
| Modell | RFA915-9V70 |
| Frekvensområde ((MHz) | 902-928 MHz |
| Gevinst | >9 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| 3 dB strålebredde, H-plan | 70° |
| 3 dB strålebredde, E-plan | 70° |
| Polarisasjon | Linær polarisasjon |
| Relativ fuktighet | 5%~95% |
| Impedans | 50Ω |
Mechaniske spesifikasjonar
| Kobling | N-50KFD (type N kvinnelig) (én inngangsport) |
| Antennestørrelse | 258 × 258 × 56 mm |
| Vekt | 0,91 kg (uten festebeslag) |
| Materiale | Teknisk plast ASA, aluminium |
| Vanntett nivå | IP67 |
| Stiretemperatur | -40℃~+85℃ |
| Driftstemperatur | -40℃~+85℃ |
| Farge | Elfenbenshvit |