- Conspectus
- Specificationes
- Producta Commendata
Conspectus
Est antenna generalis ad applicationes UHF RFID cum alto guadagnio et parvo VSWR.
Haec antenna compacta et artifex, propter duplicem aquae resistentiam (cum cingulo et silicio) et costas fortificatas in testudine, apta est ad omnes severas condiciones ambientales.
Idonea est ad applicationes UHF RFID, ut in custodia aditus, administratione horreorum, logistica et administratione rerum in commercio minori.



Dimensio

VSWR

Lucrum

Schema radiationis

Portus Ingressus — 1, Parametri Dispersionis

Specificationes
Specificationes Electrificae
| Formam | RFA915-9V70 |
| Frequens ambitus (MHz) | 1.4G |
| Lucrum | >9 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| largitudo Fasciculi ad 3 dB, Planum H | 70° |
| Largitudo Fasciculi 3 dB, Planum E | 70° |
| Polarizatio | Polarizatio linearis |
| Humiditas relativa | 5%~95% |
| Impedantia | 50Ω |
Mechanica Specificationes
| Connector | N-50KFD (Conector Feminae Typi N) (Unus Orificium Ingressus) |
| Dimensio Antennae | 258 × 258 × 56 mm |
| Pondus | 0,91 kg (sine armatura) |
| Materia | Plasticum technicum ASA, Aluminium |
| Gradus waterproof | IP67 |
| Temperatura stire | −40 °C usque ad +85 °C |
| Temperatura operativa | −40 °C usque ad +85 °C |
| Color | Ebur-albus |