- Шолу
- Сәйкестіктер
- Ұсынылатын өнімдер
Шолу
Бұл жоғары күшейту және төмен VSWR коэффициенті бар UHF RFID қолданыстары үшін жалпы антенна.
Компактты және әсем антенна қаптамасының силиконды және прокладкалы екі деңгейлі суға төзімді дизайны мен қаттылатқыш қабырғалары арқасында әртүрлі қатал орталарға сай келеді.
Кіріс қақпасындағы қорғаныс, қойма басқаруы, логистика және ретейл саласындағы тауарларды басқару сияқты UHF RFID қолданыстарына сай.



Өлшем

VSWR

Жеңісті

Радиация салмағы

Кіріс порты — 1, Шашырау параметрлері

Сәйкестіктер
Электрлік сипаттамалары
| Модель | RFA915-9V70 |
| Жиілік диапазоны ((MHz) | 902-928 МГц |
| Жеңісті | >9 дБик |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| 3 дБ сәулелену диаграммасының ені, H-жазықтығы | 70° |
| 3 дБ Сәуле ені, E-жазықтығы | 70° |
| Поляризация | Сызықтық поляризация |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 5%~95% |
| Импеданс | 50Ω |
Механикалық сипаттамалары
| Қосылма | N-50KFD (N типті әйелдік) (бір кіріс порты) |
| Антеннаға салыстыру мәліметтері | 258×258×56 мм |
| Салмағы | 0,91 кг (бекітпе құрылғысыз) |
| Материал | Инженерлік пластик ASA, алюминий |
| Суға түймештік деңгейі | IP67 |
| Жұмыс температурасы | -40℃ ~ +85℃ |
| Жұмыс шамамен температура | -40℃ ~ +85℃ |
| Түс | Ақ-сары |