- ຄຳອະທິບາຍໂດຍຫຍໍ້
- ສະເພັດ
- ຜະລິດຕະພັນທີ່ແນະນຳ
ຄຳອະທິບາຍໂດຍຫຍໍ້
ມັນເປັນອານເຕັນນາໄຟຟ້າທົ່ວໄປສຳລັບການນຳໃຊ້ UHF RFID ທີ່ມີການຮັບສັນຍານສູງ ແລະ VSWR ຕ່ຳ.
ອານເຕັນນາໄຟຟ້າທີ່ມີຂະໜາດເລັກ ແລະ ມີຮູບແບບທີ່ງາມເປັນພິເສດເໝາະສຳລັບສະພາບແວດລ້ອມທີ່ຮຸນແຮງທຸກປະເພດ ເນື່ອງຈາກການອອກແບບກັນນ້ຳສອງຊັ້ນດ້ວຍ Gasket ແລະ ໄຢຍະລິກອນ ແລະ ມີແຖວເສີມທີ່ເຮັດໃຫ້ເປືອກແຂງແຮງຂຶ້ນ.
ເໝາະສຳລັບການນຳໃຊ້ UHF RFID ເຊັ່ນ: ການປ້ອງກັນທາງເຂົ້າ, ການຈັດການສາງ, ການຈັດສົ່ງ, ແລະ ການຈັດການສິນຄ້າໃນຮ້ານຄ້າ.



มิติ

VSWR

ຮັບ

ຮູບແບບການລົ້ນເຫຼືອ (Radiation pattern)

ຊ່ອງສຳລັບປ້ອນ-1 ພາລາມິເຕີການການກະຈາຍ

ສະເພັດ
ຂໍ້ ກໍາ ນົດໄຟຟ້າ
| ຮຸ່ນ | RFA915-9V70 |
| ຂະຫນາດความถี่ (MHz) | 902-928MHz |
| ຮັບ | >9 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| ຄວາມກວ້າງຂອງດັ່ງແຖວ 3dB, ແຜນ H | 70° |
| ຄວາມກວ້າງຂອງດຳເນີນການ 3dB, ແຜນ E | 70° |
| ການປ່ອນສະພາບ | ຄວາມຂັ້ວແບບເສັ້ນຊື່ |
| ຄວາມຊຸ່ມຊື່ນພີ່ນ້ອງ | 5%~95% |
| ຄວາມຕ້ອງກັນ | 50Ω |
ຄຳແນະນຳເຄື່ອງຍັງ
| ຕົວເຊື່ອມຕໍ່ | N-50KFD (ປະເພດ N ຜູ້ຍິງ) (ມີ 1 ຊ່ອງສຳລັບປ້ອນ) |
| ຂະໜາດອາເanttີນາ | 258×258×56 mm |
| ນໍ້າໜັກ | 0.91 kg (ບໍ່ລວມແທັກ) |
| ວັດສະດຸ | ພາສຕິກວິສະວະກຳ ASA, ເຫຼັກອັລມີນຽມ |
| ຟັງ Vinci ທີ່ກັ່ນນ້ຳ | IP67 |
| ອຸນຫະພູມການຕິດຕັ້ງ | -40℃~+85℃ |
| อุณหภูมิการทำงาน | -40℃~+85℃ |
| ສີ | ສີຄ້ຳເຫຼືອງ-ຂາວ |