- Umumiy ko'rinish
- Texnik xususiyatlari
- Tavsiya etilgan mahsulotlar
Umumiy ko'rinish
Bu yuqori kuchaytirish va past VSWR koʻrsatkichiga ega boʻlgan umumiy UHF RFID qoʻllanmalar uchun antenadir.
Kompakt va estetik antena gasket va silikon bilan ikki baravar suvga chidamli dizayni hamda qopqoqning mustahkamlash riblari tufayli barcha qattiq muhitlarga mos keladi.
Kirishni nazorat qilish, ombor boshqaruvi, logistika va savdo doʻkonlarida tovarlarni boshqarish kabi UHF RFID qoʻllanmalariga mos keladi.



O'lchov

VSWR

Foyda

Izlashning chizigi

Kirish porti-1 Sochilish parametrlari

Texnik xususiyatlari
Elektr texnikasi
| Model | RFA915-9V70 |
| Frekans oralig'i ((MHz) | 902-928MHz |
| Foyda | >9 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| 3 dB nurlanish doirasining kengligi, G-guruh tekisligi | 70° |
| 3 dB nur kengligi, E-tekkislik | 70° |
| Polarizatsiya | To'g'ri polarizatsiya |
| Nisbiy namlik | 5%~95% |
| Impedantlik | 50Ω |
Mexanik xususiyatlari
| Ulagich | N-50KFD (N tipidagi ayol ulagichi) (Bir kirish porti) |
| Antena o'lchamlari | 258×258×56 mm |
| Vazn | 0,91 kg (qoʻshimcha qurilma siz) |
| Material | Muhandislik plastmassasi ASA, Alyuminiy |
| Suvdan himoyalangan darajasi | IP67 |
| Ishlash harorati | -40℃~+ 85℃ |
| Ishlash temperaturasida | -40℃~+ 85℃ |
| Rang | Ivoriya oq rang |