- Επισκόπηση
- Προδιαγραφές
- Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
Πρόκειται για μια γενική κεραία για εφαρμογές UHF RFID με υψηλό κέρδος και χαμηλό λόγο στάσιμου κύματος (VSWR).
Η συμπαγής και αισθητικά ελκυστική κεραία είναι κατάλληλη για όλα τα είδη απαιτητικών περιβαλλόντων, λόγω του διπλού υδροστεγούς σχεδιασμού της με προστατευτικό δακτύλιο (gasket) και πολυμερές σιλικόνης, καθώς και των ενισχυτικών πλευρικών ραβδών του περιβλήματος.
Είναι κατάλληλη για εφαρμογές UHF RFID, όπως έλεγχος πρόσβασης σε εισόδους, διαχείριση αποθηκών, λογιστική και διαχείριση αντικειμένων στον χώρο της λιανικής πώλησης.



Διάσταση

VSWR

Κέρδος

Μοτίβο ακτινοβολίας

Θύρα εισόδου – 1, παράμετροι σκέδασης

Προδιαγραφές
Ηλεκτρικές προδιαγραφές
| Μοντέλο | RFA915-9V70 |
| Περιοχή συχνοτήτων ((MHz) | 902-928MHz |
| Κέρδος | >9 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| πλάτος δέσμης 3 dB, επίπεδο H | 70° |
| Πλάτος δέσμης 3 dB, επίπεδο E | 70° |
| Πολαρικοποίηση | Γραμμική πόλωση |
| Σχετική Υγρασία | 5%~95% |
| Αντίσταση | 50Ω |
Μηχανικές προδιαγραφές
| Συνδετήρας | N-50KFD (τύπου N θηλυκό) (μία θύρα εισόδου) |
| Διαστάσεις Αντέννας | 258 × 258 × 56 mm |
| Βάρος | 0,91 kg (χωρίς βραχίονα) |
| Υλικό | Μηχανολογικό πλαστικό ASA, Αλουμίνιο |
| Βαθμός Αντοχής στο Νερό | IP67 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Χρώμα | Ιβουάρ – λευκό |