- Prikaz
- Specifikacije
- Preporučeni proizvodi
Prikaz
RFA915-8H-open je ugrađena antena za RFID aplikacije na UHF pojasu, s usmjerenošću, uskim snopom, visokim dobićem i minijaturizacijom. Zbog svoje male veličine, pogodan je za uporabu u različitim kontrolama pristupa, upravljanju vozilima i drugim prilikama.
Dimenzija

VSWR

Dobit

Specifikacije
Električne specifikacije
| Model | Sljedeći članak |
| Četvrtina (m) | 902-928 MHz |
| Dobit | s druge strane, |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarizacija | Krugli |
| Osmi omjer | 3 dB |
| Relativna vlažnost | 5%~95% |
| Impedantnost | 50 Ω |
Sljedeći članak
| Konektor | Smernice za upravljanje |
| Dimenzije antene | Smanjenje od 30 mm |
| Težina | 30g |
| Materijal | RF-4, nerđajući čelik |
| Temperatura pomicanja | -40°C ~ + 85°C |
| Radna temperatura | -40°C ~ + 85°C |
| RF Kabel | Prilagodba |