- Επισκόπηση
- Προδιαγραφές
- Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
Η RFA915-8H-open είναι μια ενσωματωμένη κεραία για εφαρμογές τερματικών RFID στη ζώνη UHF, με χαρακτηριστικά κατευθυντικότητας, στενής δέσμης, υψηλού κέρδους και μικροδιαστατικότητας. Λόγω των μικρών της διαστάσεων, είναι κατάλληλη για χρήση σε διάφορες εφαρμογές ελέγχου πρόσβασης, διαχείρισης οχημάτων και άλλες περιπτώσεις.
Διάσταση

VSWR

Κέρδος

Προδιαγραφές
Ηλεκτρικές προδιαγραφές
| Μοντέλο | RFA915-8H |
| Περιοχή συχνοτήτων ((MHz) | 902-928MHz |
| Κέρδος | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Πολαρικοποίηση | Κυκλική |
| Αξονικός Λόγος | <3 dB |
| Σχετική Υγρασία | 5%~95% |
| Αντίσταση | 50 Ω |
Μηχανικές προδιαγραφές
| Συνδετήρας | SMA-50KFD |
| Διαστάσεις Αντέννας | 130×335×12,5 mm |
| Βάρος | 30 γραμμάρια |
| Υλικό | RF-4, ανοξείδωτο χάλυβα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Ρf καλώδιο | Προσαρμογή |