- Prezentare generală
- Specificații
- Produse recomandate
Prezentare generală
RFA915-8H-deschisă este o antenă încorporată pentru aplicații terminale RFID în bandă UHF, caracterizată prin directivitate, fascicul îngust, câștig ridicat și miniaturizare. Datorită dimensiunilor reduse, este potrivită pentru utilizare în diverse situații, cum ar fi controlul accesului, gestionarea vehiculelor etc.
Dimensiune

VSWR

Câștig

Specificații
Specificații electrice
| Model | RFA915-8H |
| Intervalul de frecvență ((MHz) | 902-928MHz |
| Câștig | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarizare | Circulară |
| Raport Axial | <3 dB |
| Umiditatea relativă | 5%~95% |
| Impedanță | 50 Ω |
Specificații mecanice
| Conector | SMA-50KFD |
| Dimensiunea antenei | 130×335×12,5 mm |
| Greutate | 30 g |
| Material | RF-4, oțel inoxidabil |
| Temperatură de stocare | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Temperatură de funcționare | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Cablu RF | Personalizare |