- Genel Bakış
- Teknik Özellikler
- Önerilen Ürünler
Genel Bakış
RFA915-8H-açık, UHF bandında RFID terminal uygulamaları için kullanılan, yönsel özellik gösteren, dar bant genişliğine sahip, yüksek kazançlı ve minyatürleştirilmiş bir gömülü antendir. Küçük boyutu nedeniyle çeşitli erişim kontrol sistemlerinde, araç yönetiminde ve diğer benzeri alanlarda kullanılması uygundur.
Boyut

VSWR

Kazanç

Teknik Özellikler
Elektriksel özellikler
| Model | RFA915-8H |
| Frekans aralığı ((MHz) | 902-928MHz |
| Kazanç | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarizasyon | Çember |
| Eksen Oranı | <3 dB |
| Bağıl Nem | 5%~95% |
| İmpedans | 50 Ω |
Mekanik Özellikler
| Konektör | SMA-50KFD |
| Antena Boyutu | 130×335×12,5 mm |
| Ağırlık | 30 g |
| Malzeme | RF-4, paslanmaz çelik |
| Çalışma Sıcaklığı | -40℃~+85℃ |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃~+85℃ |
| RF kablosu | Özelleştirme |