- Огляд
- Технічні характеристики
- Рекомендовані товари
Огляд
RFA915-8H-відкрита — це вбудована антена для термінальних RFID-застосувань у діапазоні UHF, що характеризується спрямованістю, вузьким пучком, високим коефіцієнтом підсилення та мініатюризацією. Завдяки невеликим габаритам вона підходить для використання в різноманітних системах контролю доступу, управління транспортними засобами та інших застосуваннях.
Розмір

VSWR

Посилення

Технічні характеристики
Електричні специфікації
| Модель | RFA915-8H |
| Діапазон частот ((MHz) | 902-928МГц |
| Посилення | >8 дБі |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Поляризація | Круглий |
| Відношення осей | <3 дБ |
| Відносна вологість | 5%~95% |
| Імпеданс | 50 Ω |
Механічні характеристики
| Роз'єм | SMA-50KFD |
| Розміри антени | 130×335×12,5 мм |
| Вага | 30г |
| Матеріал | RF-4, нержавіюча сталь |
| Температура сховища | -40 °C ~ +85 °C |
| Робоча температура | -40 °C ~ +85 °C |
| РЧ кабель | Індивідуалізація |