- Conspectus
- Specificationes
- Producta Commendata
Conspectus
RFA915-8H-aperta est antenna incorporata ad usus terminalis RFID in sublimi UHF, quae directivitatem, fasciculum angustum, altum reditum et minificationem habet. Propter parvam magnitudinem, apta est ad varia loca ut controllus accessus, administratio vehiculorum, et alia.
Dimensio

VSWR

Lucrum

Specificationes
Specificationes Electrificae
| Formam | RFA915-8H |
| Frequens ambitus (MHz) | 1.4G |
| Lucrum | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarizatio | Circularis |
| Ratio Axialis | <3 dB |
| Humiditas relativa | 5%~95% |
| Impedantia | 50 Ω |
Mechanica Specificationes
| Connector | SMA-50KFD |
| Dimensio Antennae | 130×335×12.5 mm |
| Pondus | 30g |
| Materia | RF-4, ferrum crassum |
| Temperatura stire | −40 °C usque ad +85 °C |
| Temperatura operativa | −40 °C usque ad +85 °C |
| RF Cable | Adaptatio ad mensuram |