- Oorsig
- Spesifikasies
- Aanbevole Produkte
Oorsig
Funksies en eienskappe van die produk
Die T30201-antenne is ’n UHF-band naby-veld antenne wat geskik is vir die RFID-industrie. Hierdie antenne maak gebruik van ’n PCB-ontwerp en het ’n sterk veldsterkte en lae verliese. Dit is spesifiek geoptimeer vir selfdiens uitlees- en terugbringmasjiene sowel as kassas, met ’n lae staande golf en ’n wye bandwydte. As gevolg van die gebruik van PCB-tegnologie is die antenne baie dunner as konvensionele antennes. Dit het ’n pragtige voorkoms en is maklik om te installeer. Dit kan saam met verskillende leesapparate gebruik word.
Hoofgebruike en toepassingsgebied
Die T30201-antenne kan gerieflik toegepas word in die opslag van voorraad, logistiek, batebestuur en ander toepassings, en kan volgens kliëntvereistes aangepas word.
Afmetings en spesifikasies

Veldsterkte en staande Bobbi

Spesifikasies
| Prestasie-indikatoren | |
| Werksfrekwensie | 860 MHz–960 MHz |
| Versterking | -10 dBi |
| Gestasioneer by Bobi | ≤2 |
| Humiditeit | 5%~95% |
| Invoer impedansie | 50Ω |
| Polariteit | Naby-veld |
| Sooltipe | SMA |
| Meganiese Aanduiders | |
| Materiaal | koper, FR4 |
| Gewig | 0.206kg |
| Grootte | 300 mm × 200 mm × 10 mm |
| Kleur | groen |
| Beskermingsgraad | IPX4 |
| Werktemperatuur | -40℃~+85℃ |
| Bergingstemperatuur | -40℃~+85℃ |