- Gambaran Keseluruhan
- Spesifikasi
- Produk yang Disyorkan
Gambaran Keseluruhan
Fungsi dan ciri-ciri produk
Antena T30201 ialah antena medan hampir jalur UHF yang sesuai untuk industri RFID. Antena ini menggunakan rekabentuk PCB dan menampilkan kekuatan medan yang kuat serta kehilangan yang rendah. Ia telah dioptimumkan secara khusus untuk mesin peminjaman dan pengembalian sendiri serta kaunter pembayaran tunai, dengan gelombang berdiri yang rendah dan lebar jalur yang luas. Disebabkan penggunaan teknologi PCB, antena ini kelihatan jauh lebih nipis berbanding antena konvensional. Rekabentuknya indah dan mudah dipasang. Antena ini boleh digunakan bersama pelbagai pembaca.
Kegunaan utama dan lingkup aplikasi
Antena T30201 boleh diaplikasikan secara mudah dalam pelbagai senario seperti pergudangan, logistik, dan pengurusan aset, serta boleh disesuaikan mengikut keperluan pelanggan.
Dimensi dan spesifikasi

Kekuatan medan dan titik berdiri Bobbi

Spesifikasi
| Indikator prestasi | |
| Frekuensi Kerja | 860MHz–960MHz |
| Gain | -10 dBi |
| Ditempatkan di Bobi | ≤2 |
| Kelembapan | 5%~95% |
| Impedansi input | 50Ω |
| Polarization | Medan hampir |
| Jenis Sambungan | SMA |
| Penunjuk Mekanikal | |
| Bahan | tembaga, FR4 |
| Berat | 0.206kg |
| Saiz | 300 mm × 200 mm × 10 mm |
| Warna | hijau |
| Gred perlindungan | IPX4 |
| Suhu Operasi | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Suhu penyimpanan | -40 ℃ ~ +85 ℃ |