- Umumiy ko'rinish
- Texnik xususiyatlari
- Tavsiya etilgan mahsulotlar
Umumiy ko'rinish
Mahsulotning funksiyalari va xususiyatlari
T30201 antenasi — RFID sohasi uchun mos keladigan UHF diapazonli yaqin maydon antenasi. Bu antena PCB dizaynidan foydalanadi va kuchli maydon kuchlanishi hamda past yoʻqotish xususiyatlariga ega. U avtomatlashtirilgan olib borish va qaytarish apparatlari hamda kassalar uchun maxsus optimallashtirilgan boʻlib, past turgʻun toʻlqin nisbati va keng chastota diapazoniga ega. PCB texnologiyasidan foydalanilgani sababli, antena oddiy antennalarga qaraganda ancha ingichka koʻrinadi. U ajoyib koʻrinishga ega va oʻrnatish qulay. Uni turli oʻqish qurilmalari bilan birgalikda ishlatish mumkin.
Asosiy qoʻllanilish sohalari va qoʻllanilish doirasi
T30201 antenasini omborxona, logistika, aktivlar boshqaruvi va boshqa vaziyatlarda qulay tarzda qoʻllash mumkin; mijoz talablari asosida moslashtirish ham qilinadi.
Xarakteristikalar va o'lchamlar

Maydon kuchlanishi va turg'un Bobbi

Texnik xususiyatlari
| Bajarish belgilari | |
| Ish tezligi | 860 MHz–960 MHz |
| Foyda | -10 dBi |
| Bobi shahrida joylashgan | ≤2 |
| Namlik | 5%~95% |
| Kirish impedansiyasi | 50Ω |
| Polarizatsiya | Yaxin maydon |
| Birikma turi | SMA |
| Mexanik ko'rsatkichlar | |
| Material | mis, FR4 |
| Vazn | 0.206kg |
| O'lcham | 300 mm × 200 mm × 10 mm |
| Rang | yashil |
| Himoya darajasi | IPx4 |
| Ish harorati | -40℃~+ 85℃ |
| Saqlanish harorati | -40℃~+ 85℃ |