- Επισκόπηση
- Προδιαγραφές
- Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
Λειτουργίες και χαρακτηριστικά του προϊόντος
Η κεραία T30201 είναι μια κεραία πλησινού πεδίου στη ζώνη UHF, κατάλληλη για τη βιομηχανία RFID. Αυτή η κεραία υιοθετεί σχεδιασμό PCB και διαθέτει ισχυρή ένταση πεδίου και χαμηλές απώλειες. Έχει ειδικά βελτιστοποιηθεί για μηχανήματα αυτοεξυπηρέτησης δανεισμού και επιστροφής, καθώς και για ταμεία, με χαμηλό στάσιμο κύμα και ευρύ εύρος ζώνης. Λόγω της χρήσης τεχνολογίας PCB, η κεραία είναι πολύ λεπτότερη σε σύγκριση με τις συμβατικές κεραίες. Διαθέτει εξαιρετική εμφάνιση και είναι εύκολη στην εγκατάσταση. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε συνδυασμό με διαφορετικούς αναγνώστες.
Κύριες χρήσεις και εφαρμοσιμότητα
Η κεραία T30201 μπορεί να χρησιμοποιηθεί εύκολα σε εφαρμογές αποθήκευσης, λογιστικής, διαχείρισης περιουσιακών στοιχείων και άλλες καταστάσεις, και μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη.
Διαστάσεις και Προδιαγραφές

Ένταση πεδίου και στάσιμος λόγος

Προδιαγραφές
| Δείκτες επιδόσεως | |
| Συχνότητα εργασίας | 860 MHz - 960 MHz |
| Κέρδος | −10 dBi |
| Εγκατεστημένος στο Bobi | ≤2 |
| Υγρασία | 5%~95% |
| Παρεμπόδιση εισόδου | 50Ω |
| Πολαρικοποίηση | Προσκείμενο πεδίο |
| Τύπος Συνδέσεως | SMA |
| Μηχανικοί Δείκτες | |
| Υλικό | χαλκός, FR4 |
| Βάρος | 0.206kg |
| Μέγεθος | 300 mm × 200 mm × 10 mm |
| Χρώμα | πράσινος |
| Βαθμός Προστασίας | IPX4 |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Οθόνη αποθήκευσης | -40 ℃ ~ +85 ℃ |