- Genel Bakış
- Teknik Özellikler
- Önerilen Ürünler
Genel Bakış
Ürünün fonksiyonları ve özellikleri
T30201 anteni, RFID sektörü için uygun olan bir UHF bant yakın-alan antenidir. Bu anten, PCB tasarımı kullanır ve güçlü alan şiddeti ile düşük kayıp özelliklerine sahiptir. Otomatik kütüphane ödünç alma ve iade makineleri ile kasalar için özel olarak optimize edilmiştir; düşük duran dalga oranı ve geniş bant genişliğine sahiptir. PCB teknolojisinin kullanılması nedeniyle anten, geleneksel antenlere kıyasla çok daha incedir. Zarif bir görünüm sunar ve kurulumu kolaydır. Farklı okuyucularla birlikte kullanılabilir.
Ana kullanım alanları ve uygulama kapsamı
T30201 anteni, depolama, lojistik, varlık yönetimi ve diğer senaryolarda kolayca uygulanabilir; müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.
Boyutlar ve özellikler

Alan şiddeti ve duran Bobbi

Teknik Özellikler
| Performans göstergeleri | |
| Çalışma sıklığı | 860 MHz–960 MHz |
| Kazanç | -10 dBi |
| Bobi'de konumlandırılmış | ≤2 |
| Nem | 5%~95% |
| Giriş Empedansı | 50Ω |
| Polarizasyon | Yakın alan |
| Birleşme Türü | SMA |
| Mekanik Göstergeler | |
| Malzeme | bakır, FR4 |
| Ağırlık | 0.206kg |
| Boyut | 300 mm × 200 mm × 10 mm |
| Renk | yeşil |
| Koruma derecesi | IPX4 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40℃~+85℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -40℃~+85℃ |