- Тойм
- Тодорхойлолт
- Санал болгож буй бүтээлүүд
Тойм
Бүтээдийн функционал болон онцлог шинж чанарууд
T30201 антенн нь RFID салбарт ашиглагддаг UHF диапазоны ойрхан талын антенн юм. Энэ антенн PCB дизайн ашиглаж, хүчтэр талын хүч, бага алдагдалтай. Өөрсдийн үйлчилгээний зүйлсийн авах/буцаах машинарууд ба кассаар төлбөр төлөх системд тусгайлан сонгож, хамгийн бага стоян волн (standing wave) ба өргөн далайц (bandwidth) шинж чанаруудыг хангаж. PCB технологийн ашиглалтаас шалтгаалж, антенн нь хэд хөртөмцгүй хуучин антеннуудаас илүү нарийн бөлгөөнтэй. Түүний гоёмсог гадаад хэлбэр нь суургуулийг хялбар болгох ба үүнийг янз бүрийн уншигчидтой хослуулж ашиглах боломжтой.
Үндсэн ашиглалт ба хэрэглэх хүрээ
T30201 антенн нь нөөц хадгалалт, логистик, хөрөнгийн удирдлага болон бусад сценаруудад тохиромжтой ашиглагдаж, хүчинтэй шаардлагад нийцүүлэн хүснэгтүүлж болно.
Хэмжээ болон стандарт

Талын хүч, зогсоох Бобби

Тодорхойлолт
| Үр дүнгийн тэмдэглэгээ | |
| Ажлын давтамж | 860 МГц–960 МГц |
| Нөхөн сэргээлт | −10 дБи |
| Боби хотод байршит | ≤2 |
| Номхон | 5%~95% |
| Оролтын импеданс | 50Ω |
| Поляризаци | Ойрхан тал |
| Цонхны төрөл | SMA |
| Механик заагч | |
| Материал | хүрэл, FR4 |
| Жин | 0.206кг |
| Хэмжээ | 300 мм × 200 мм × 10 мм |
| Өнгө | ногоон |
| Хамгаалалтын зэрэг | IPx4 |
| Ажлын температур | -40℃~+85℃ |
| Хадгалах температур | -40℃~+85℃ |