- Conspectus
- Specificationes
- Producta Commendata
Conspectus
Functiones et proprietates huius producti
Antenna T30201 est antenna pro campo propinquo in UHF-banda, apta ad industriam RFID. Haec antenna designem PCB adhibet et fortissimam vires campi atque parvam amissionem habet. Specialiter optimata est ad machinas pro mutuo accipiendis et reddendis per se et ad cassas, cum parva unda stante et latissima latitudine bandae. Propter usum technologiae PCB, antenna multo tenuior apparet quam antennae consuetae. Habet formam exquisitam et facile installatur. Cum diversis lectoribus coniungi potest.
Usus principales et ambitus applicabilis
Antenna T30201 commodissime adhiberi potest in magazinis, logistica, administratione bonorum aliisque casibus, et secundum desideria clientium ad usum specialem accomodari potest.
Dimensiones et Specificationes

Fortitudo campi et nodus stans

Specificationes
| Indiciae performance | |
| Opus Frequency | 860 MHz–960 MHz |
| Lucrum | −10 dBi |
| Stātus in Bobi | ≤2 |
| Humiditas | 5%~95% |
| Input impedimentum | 50Ω |
| Polarizatio | Proximus campus |
| Genus Articulationis | SMA |
| Indicatores Mechanici | |
| Materia | cuprum, FR4 |
| Pondus | 0.206kg |
| Magnitudo | 300 mm × 200 mm × 10 mm |
| Color | viridis |
| Gradus protectionis | IPX4 |
| Temperatura operativa | −40 °C usque ad +85 °C |
| Temperatura recondita | −40 °C usque ad +85 °C |