- Overzicht
- Specificaties
- Aanbevolen producten
Overzicht
Functies en kenmerken van het product
De T30201-antenne is een UHF-band nabijveldantenne, geschikt voor de RFID-industrie. Deze antenne maakt gebruik van een PCB-ontwerp en onderscheidt zich door een sterke veldsterkte en lage verliezen. Hij is speciaal geoptimaliseerd voor zelfbedieningsmachines voor het lenen en inleveren van goederen en kassa’s, en kenmerkt zich door een lage staande golf en een breed bandbreedte. Door het gebruik van PCB-technologie is de antenne aanzienlijk dunner dan conventionele antennes. Hij heeft een verfijnde uitstraling en is eenvoudig te installeren. De antenne kan worden gecombineerd met verschillende lezers.
Belangrijkste toepassingen en toepassingsgebied
De T30201-antenne kan gemakkelijk worden toegepast in logistieke omgevingen zoals magazijnbeheer, logistiek en activabeheer, en kan op maat worden vervaardigd volgens klantenspecifieke eisen.
Afmetingen en specificaties

Veldsterkte en staande Bobbi

Specificaties
| Prestatieindicatoren | |
| Werkfrequentie | 860 MHz–960 MHz |
| Versterking | -10 dBi |
| Gevestigd in Bobi | ≤2 |
| Vochtigheid | 5%~95% |
| Invoerimpedantie | 50Ω |
| Polaritatie | Nabijveld |
| Soort verbinding | SMA |
| Mechanische indicatoren | |
| Materiaal | koper, FR4 |
| Gewicht | 0.206kg |
| Maat | 300 mm × 200 mm × 10 mm |
| Kleur | groen |
| Beschermingsgraad | IPX4 |
| Werktemperatuur | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Opslagtemperatuur | -40 ℃ ~ +85 ℃ |