- Przegląd
- Specyfikacje
- Polecane produkty
Przegląd
Funkcje i cechy produktu
Antena T30201 to antena bliskiego pola w paśmie UHF przeznaczona dla branży RFID. Antena ta wykorzystuje projekt na płytce PCB i charakteryzuje się dużą siłą pola oraz niskimi stratami. Została specjalnie zoptymalizowana do zastosowania w maszynach samobieżnych do wypożyczania i zwrotu przedmiotów oraz kasach fiskalnych, cechując się niską falą stojącą i szerokim pasmem roboczym. Dzięki zastosowaniu technologii PCB antena jest znacznie cieńsza niż tradycyjne anteny. Ma elegancki wygląd i jest łatwa w montażu. Może być stosowana w połączeniu z różnymi czytnikami.
Główne zastosowania i zakres zastosowania
Antena T30201 może być łatwo stosowana w magazynach, logistyce, zarządzaniu aktywami oraz innych scenariuszach i może być dostosowana do indywidualnych wymagań klientów.
Wymiary i specyfikacje

Natężenie pola i stojąca fala Bobbi

Specyfikacje
| Wskaźniki wydajności | |
| Częstotliwość robocza | 860 MHz–960 MHz |
| Zysk | -10 dBi |
| Stacjonowany w Bobi | ≤2 |
| Wilgotność | 5%~95% |
| Impedancja wejściowa | 50Ω |
| Polaryzacja | Bliskie pole |
| Typ połączenia | SMA |
| Wskaźniki mechaniczne | |
| Materiał | miedź, FR4 |
| Waga | 0.206kg |
| Rozmiar | 300 mm × 200 mm × 10 mm |
| Kolor | zielony |
| Stopień ochrony | IPX4 |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃ |
| Temperatura przechowywania | -40℃~+85℃ |