- Přehled
- Specifikace
- Doporučené produkty
Přehled
Funkce a vlastnosti produktu
Anténa T30201 je blízkopolevní anténa pracující v UHF pásmu, vhodná pro průmysl RFID. Tato anténa využívá návrh na základě tištěného spoje (PCB) a vyznačuje se silným polem a nízkými ztrátami. Byla speciálně optimalizována pro samovýdejní a samoodevzdávací stroje a pokladní systémy; charakterizuje ji nízká stojatá vlna a široká šířka pásma. Díky použití technologie PCB je anténa výrazně tenčí než běžné antény. Má elegantní vzhled a je snadno instalovatelná. Lze ji kombinovat s různými čtečkami.
Hlavní oblasti použití a rozsah použití
Anténu T30201 lze pohodlně využít v oblastech skladování, logistiky, správy majetku a dalších scénářích; lze ji přizpůsobit dle požadavků zákazníka.
Rozměry a technické údaje

Hustota pole a stojaté vlny

Specifikace
| Výkonnostní ukazatele | |
| Pracovní frekvence | 860 MHz – 960 MHz |
| Zisk | -10 dBi |
| Umístěno v Bobi | ≤2 |
| Vlhkost | 5%~95% |
| Vstupní impedance | 50Ω |
| Polarizace | Blízké pole |
| Typ spoje | SMA |
| Mechanické ukazatele | |
| Materiál | měď, FR4 |
| Hmotnost | 0.206kg |
| Rozměr | 300 mm × 200 mm × 10 mm |
| Barva | zelený |
| Stupnice ochrany | IPX4 |
| Pracovní teplota | −40 °C až +85 °C |
| Skladovací teplota | −40 °C až +85 °C |