- Επισκόπηση
- Προδιαγραφές
- Διάσταση
- Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
Το RFA915-8H είναι μια καθολική κεραία για εφαρμογές τερματικών RFID στη ζώνη UHF, με χαρακτηριστικά κατευθυντικότητας, στενής δέσμης, υψηλού κέρδους και μικροδιαστατικότητας. Λόγω των μικρών του διαστάσεων, είναι κατάλληλο για χρήση σε διάφορες εφαρμογές ελέγχου πρόσβασης, διαχείρισης οχημάτων και άλλες περιπτώσεις.
Προδιαγραφές
| Ηλεκτρικές προδιαγραφές | |
| Μοντέλο | RFA915-8H |
| Περιοχή συχνοτήτων ((MHz) | 902-928MHz |
| Κέρδος | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Πολαρικοποίηση | Κυκλική |
| Αξονικός Λόγος | <3 dB |
| Σχετική Υγρασία | 5%~95% |
| Αντίσταση | 50 Ω |
| Μηχανικές προδιαγραφές | |
| Συνδετήρας | SMA-50KFD εξωτερικό |
| Διαστάσεις Αντέννας | 130×335×17,55 mm |
| Βάρος | 30 γραμμάρια |
| Υλικό | RF-4, ανοξείδωτο χάλυβα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 ℃ έως +85 ℃ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 ℃ έως +85 ℃ |
| Χρώμα | Άσπρο |
Διάσταση

ΠΛΕΥΡΙΚΗ ΘΕΑ

Διάγραμμα προβολής από το μπροστινό μέρος

VSWR


Κέρδος