- Επισκόπηση
- Προδιαγραφές
- Διάγραμμα τοποθέτησης
- Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
Το RFA915-4530 είναι μια κοντινού πεδίου κεραία κατάλληλη για ενσωματωμένα περιβάλλοντα εγκατάστασης. Αυτή η κεραία δεν διαθέτει προστατευτικό περίβλημα και έχει μεγάλες διαστάσεις, γεγονός που την καθιστά ιδιαίτερα κατάλληλη για σενάρια όπως τραπέζια εξόφλησης και εργασίας, όπου οι κεραίες πρέπει να παραμένουν αόρατες. Η κεραία αυτή αποτελεί μια καινοτόμη δομή που αναπτύχθηκε ανεξάρτητα και μειώνει την αμοιβαία παρεμβολή μεταξύ κεραιών. Διακρίνεται για τη σταθερή της απόδοση, τη σύντομη απόσταση ανάγνωσης, τον περιορισμένο αριθμό λανθασμένων ή παραλειπόμενων αναγνώσεων, την υψηλή απόδοση σε σχέση με το κόστος και τη μακροχρόνια χρησιμοποιησιμότητά της. Είναι κατάλληλη για χρήση σε ταμεία/απογραφή αποθεμάτων σε μεγάλα εμπορικά κέντρα, απογραφή και οργάνωση κοσμημάτων/ακριβών αντικειμένων, απογραφή και οργάνωση εργαλείων, διαχείριση περιπολιών, διαχείριση εγγραφής παρουσίας, κ.λπ.
Τυπικές εφαρμογές: Κοσμήματα/ακριβά αντικείμενα – απογραφή σε πάγκους, έξυπνα καταστήματα – ταμεία/απογραφή, εγγραφή παρουσίας σε χώρους, κ.λπ. Άλλα: Προσωπικοποιημένη προσαρμογή των περιβλημάτων κεραιών και των μεθόδων εγκατάστασης.
Διάγραμμα

Προδιαγραφές
Ηλεκτρικές προδιαγραφές
| Μοντέλο | RFA915-4530 |
| Περιοχή συχνοτήτων ((MHz) | 860-960 MHz |
| Κέρδος | -15dBi |
| Πολαρικοποίηση | Κυκλική |
Μηχανικές προδιαγραφές
| Διαστάσεις Αντέννας | 450×300×10 mm |
| Βάρος | 320 g (±15 g) |
| Υλικό | ABS+PP |
| Βαθμός Προστασίας | IP65 |
Διάγραμμα τοποθέτησης


